Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodomania Oli 11:09, 10 wrz 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Do góry
ola napisał(a)

Rozplenice jak u Kapiasów! Cały ogród jak spod igły! Jestem tu stałym zaglądaczem, a teraz łatwiej będzie skojarzyć ogród z Twoją uśmiechniętą buzią Pozdrawiam
Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy. 11:08, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Do góry
Niedziela była pod znakiem rowerka, kawki i ciasta. Zwierzaki też odpoczywały. Była okazja do kilku fotek.








Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 11:05, 10 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
i dalej piękny wrzesień,,,wszystkim zaglądającym i nie, życzę pięknego dnia

posiał mi się bratek, ładny...pewnie było więcej, ale może usunęłam przy plewieniu nie rozpoznawszy!!!



i z ubiegłego roku nasionko gdzieś w grunt wpadło i mam kawałek petunii



nadal kwitną róże, 1.- kaskadowa


moje kule bukszpanowe,,,zielone i variegata, w miarę uczesane, w środku judaszowiec...w końcu odbił i białe lawendy

Ogród Sylwii od początku :) 11:04, 10 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Oby Wszystkim jak mi dzisiaj zaświeciło słonko w ogrodzie !!! Miłego dzionka !!!
Ogród Sylwii od początku :) 11:01, 10 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry


Miscanthus sinensis Gracillimus - kwitnie







Ogród Sylwii od początku :) 10:56, 10 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry








Zielony galimatias 10:54, 10 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Ev, to nie starzec, tylko firletka, wieloletnia roślina

Ogród Sylwii od początku :) 10:52, 10 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry








Ogród Sylwii od początku :) 10:42, 10 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Akcja motyl .....








Ogród Sylwii od początku :) 10:38, 10 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry






Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy. 10:37, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Do góry






Ogród Sylwii od początku :) 10:35, 10 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Witam z uśmiechniętą gębą wszystkich zaglądających ..... Na kolejne spotkanie przybędę sama gdziekolwiek się odbędzie Wówczas nagadamy się mam nadzieję do syta ale czy to możliwe przy naszych temperamentach Ściskam Was serdecznie i załączam kilka fotek z dzisiejszego poranka








Nasz mały raj na ziemi :) 10:19, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Do góry
Elfik napisał(a)
Asiu, fajnie było pochodzić łapcia w łapcię...
Pozdrawiam!



Elu przepraszam że nie zamieniłyśmy dłużej słowa ale tyle nas było a ja jeszcze z Natusią... Myślę że jeszcze będzie okazja nie raz
Proszę prześlij mi fotki na maila Przesłałam na priv.
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 10:09, 10 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
popcarol napisał(a)
Poranny rekonesans

Wczorajsze funkiowe skarpetki dla drzewek (są powyciągane bo duże kępy cięłam na 5 części, wiosną będą bardziej krępe):

.............

Witaj,
a mnie zainteresowało okrycie pni drzewek, czy to juz na zimę???????????? i jakie drzewka okrywasz w ten sposób?
Joaśki ogród z wyobraźni - początki 10:04, 10 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
No i musze sie pochwalić jeszcze jednym
Wczoraj na małą uroczystość dostałam od mojej drugiej połówki
oto takiego pięknego klona crimson sentry:






Prawda że jest piękny!
ma 150cm i piekne zdrowie przyrosty
No cieszyłam i nadale cieszę się jak dziecko!!!
w tym roku musi przetrwac zimę zadołowany w donicy u teściów na działce, ale w przyszłym podzie już na swoje miejsce

Początki w Kruklandii 09:58, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Joaska napisał(a)

Nie wiem co dać na obwódkę po łuku. Trawę jakąś czy żurawki ? I zielony kolor czy żółty i połączyć to z obwódką dla świerczka???

Dlaej będzie żywopłocik z bukszpanu a za nim Tuje Aurea Nana i czerwone lub bordowe żurawki.


A ja po łuku dałabym kilka kulek bukszpanowych albo tuje danice (takie powtórzenie z początku rabaty), a dalej pociągnij bukszpanowy zywoplocik, co do reszty to ns razie nic innego nie przyszło mi do głowy


Ok. Dzięki za pomysła!
Będę myśleć.
Joaśki ogród z wyobraźni - początki 09:57, 10 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
No to w ramach ogrodowych poczynań chwalę się.
Macie Wy mam i ja
NIe jest może doskonała ta kompozycja i nie ma może super ekstra doniczki ale,
kfiatuszki do kompozycji dostałam od juniora

Takie małe a tak cieszy
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 09:55, 10 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Poranny rekonesans

Wczorajsze funkiowe skarpetki dla drzewek (są powyciągane bo duże kępy cięłam na 5 części, wiosną będą bardziej krępe):


W tle widać kolejne drzewko, a w cieniu po lewej miejsce pod maliny:


A tu mi się po nich zrobiło miejsce - może na jeżówki?? Od wschodu? Koloru mi tu brakuje, było ciągle zielono... Jeszcze 2 kępy ze srodka znikną, bo 1,5 skarpetki brakuje


Żurawki ładnie się rozrosły, muszę je jakoś kolorystycznie uporządkować... ale może na wiosnę, bo niedobrze znoszą przesadzanie w środku lata (ups)...



Róże kwitną dopiero - wcześniej zacienione przez fasolę (już tego kolejny raz nigdy nie zrobię


Wilczomlecz od sąsiadki dobrze się ma


Jeden kwiat Grandiflory w wazonie, 2 kolejne na krzaku, obok liście anabelki (chyba jest za blisko


Jeden z cisów to osobnik żeński, bo ma owoce!


Miłego dnia!! Poniedziałek, ale piękne słonko za oknem
Początki w Kruklandii 09:54, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
popcarol napisał(a)
Justynko moje jaskrawe żurawki - ale nie wiem co to za odmiany...



Te z drugiego zdjęcia mi się podobają. Tylko żeby jeszcze ktoś powiedział jaka to odmiana
Puste pole z wysepką kwiatową 09:53, 10 wrz 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Zobaczcie jak pięknie opakowane nasionka dostałam od Elfika! Muszę to pokazać!



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies