Lecę, bo widzę ruch na serialu.........

Muszę go przekopać.. tylko gdzie????? I kiedy najlepiej???
Słonko zaświeciło wiec szybko rekonesansik..... wiec by nie było zastoju na wątku... wiem, wiem powtarzam fotki....... kto nie chce niech nie patrzy ...
Trawki przetrwały dwie zimy...a teraz część wygniła..buuuuuuuu
Zimowity za aksamitkami.....hmmmmmm gdzieś je trza przekopac.... troszkę głupio to wygląda.. zestaw kolorów zgrzytnozębowy
Ale aksamitki z moich nasionek... proszę jak ładnie wyrosły....... ha, czasami coś mi sie uda ogrodowo zrobić poprawnie...ależ się pochwaliłam

I za rok znów je tu posadzę