Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

kaisog1 11:17, 23 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Dzidka i dobrze, że przynajmniej pośmiać się można


Słuchajcie.... juz jest lepiej! Mogę głową skręcić w lewo! Pełen sukces Mnie chyba po prostu przewiało.... już parę razy to przerabiałam niestety. Także uspokajam iż na tamten świat sie nie wybieram
Poza tym musi mi przejść bo dziś jedziemy do Kubusiowa no i przecież robota czeka! I łopata tęskni!

Zbyszku jestem pijawka! A co! Niech chłop wie, że żony zachcianki trza spełniać! I tak ma dobrze, bo ja tylko zachcianki roślinne mam więc pół roku chłop ma mnie z głowy
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
siaaska 12:10, 23 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Gosia super historyjka z drobnymi, chociaż to chyba Danusi trzeba pogratulować i Joance za dokończenie Widać nie taki straszny ten Twój M. Tylko trzeba nad nim popracować
Z tą szyją to pewnie Cię przywiało ale badanie by się przydało najlepiej rezonans. Możliwe że masz przepukliny w odcinku szyjnym i Cię przyblokowało... U nas często stosują terapię manualną i lepiej jest już p pierwszym razie ale ta metoda ma też swoich przeciwników... Ja tam jestem za... Dzięki niej mam M
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
betysia 12:27, 23 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
kaisog1 napisał(a)
Dzidka i dobrze, że przynajmniej pośmiać się można


Słuchajcie.... juz jest lepiej! Mogę głową skręcić w lewo! Pełen sukces Mnie chyba po prostu przewiało.... już parę razy to przerabiałam niestety. Także uspokajam iż na tamten świat sie nie wybieram
Poza tym musi mi przejść bo dziś jedziemy do Kubusiowa no i przecież robota czeka! I łopata tęskni!

Zbyszku jestem pijawka! A co! Niech chłop wie, że żony zachcianki trza spełniać! I tak ma dobrze, bo ja tylko zachcianki roślinne mam więc pół roku chłop ma mnie z głowy



oby to sie okazalo "przewianie" Gosiu!!!!!
a co do zachcianek to zaszalej nie tylko z ogrodem hihi.... pol roku co to jest, niech chlop wie ze zone sie ma przez caly rok!!!!!
buziaki!!!!!!!!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Lena 12:31, 23 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Gosia,mnie też "zawiewa " czasami...a zaczęło się po 30-stce

Nie mniej jednak ja nic z tym nie ,robie bo mi przechodzi po dwuch dniach.
Wiem , bagatelizuje sprawę
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Welka 13:42, 23 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
kaisog1 napisał(a)


Zbyszku jestem pijawka! A co! Niech chłop wie, że żony zachcianki trza spełniać! I tak ma dobrze, bo ja tylko zachcianki roślinne mam więc pół roku chłop ma mnie z głowy


U mnie nie ma tak dobrze, zimą często robię zakupy przez internet i zaznaczam, ze chcę je dostać np w maju, ale płatność jest już zimą i tak przez cały rok nakręcam biznes roślinny
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
romka 13:53, 23 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Lena napisał(a)
Gosia,mnie też "zawiewa " czasami...a zaczęło się po 30-stce



no tak jak to zawsze powtarza moja koleżanka "gwarancję mamy tylko do 30tki, potem to już ciągle coś wysiada"
z przykrością muszę przyznać jej rację
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Joanka 20:53, 23 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Gosiek ty mi tu z chorowaniem nie wyskakuj, bo ja już mam zaklepane roślinki na wrzesień

Zresztą jeden zdechlak na forum wystarczy
Idę sobie do szpitala, i mam nadzieję ze będzie fajnie
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Gardenarium 20:36, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witek był na rybach w Kubusiowie, a ja z nim

Co prawda pojechałam też chora (no same choroby) a nogi mam spuchnięte jak balony, bo jestem uczulona na meszki podobno syberyjskie, kto wie czym się różnią od polskich?
Pojechałam mimo to, zaszkodziło mi podlewanie hidcotowej wieczorem

Kubusiowo przywitało nas transparentem, bukietem z polnych kwiatów, "chlebem i solą" z własnego warzywnika i śliczną pogodą, która rankiem wcale nie zapowiadała słoneczka. Lało prawie do Ostródy











____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:38, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Polerowanie szpadelka do kancików, które zrobiłyśmy razem zaraz







____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joanka 20:38, 26 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Super przywitanie
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies