O, Aniu, dzięki za studentki... Faktycznie też rozrośnięte, ale moje chyba mają pełniejsze łebki. Zbiorę nasionka, bo z tych kupnych miałam...4 sadzonki...
Elfiku, może tak ale ta fotka jest z końca sierpnia, dzisiaj wyglądały tak i jest dużo dopiero rozwijających się
Marto trawa to rozplenica japońska, moja jest jeszcze niewielka ma metr w obwodzie 0,5 wysoka ale będzie 2 na 1, pięknieje z dnia na dzień. Rośnie grzecznie w kępie. Ciesze się że Ci się podobają ale twoje też chwaliłem, ładne robisz.