Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Będzie i domek..........

Pokaż wątki Pokaż posty

Będzie i domek..........

ewa_piasecka 23:18, 24 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
W tym roku zrobiłam sobie kolejną alejkę, bardziej w celu "posadzić maleństwa niech rosną" a jak powstanie dom to zostaną przesadzone w inne miejsca. Nie wiem czy przetrwają bo nornica daje im popalić "nóż w kieszeni się otwiera" jak widzę podkopy tego niesfornego zwierzaka, macie jakieś sposoby jak się go pozbyć ?
____________________
bedzie i domek
ewa_piasecka 23:26, 24 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63


W czerwcu zaczęłam sadzić takie miniusie roślinki, a sierpniu już o tyle większe, lubię to
____________________
bedzie i domek
ewa_piasecka 10:54, 25 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
TAk się na początku gubiłam na tej stronce, że powitanie w innym wątku napisałam także skopiowałam i jest w jednym.........
Dziś pierwszy raz weszłam na tą stronkę z polecenia Ani " lecę w kulki " Jestem pod ogromnym wrażeniem waszych aranżacji. Musiałam się zarejestrować !!! aby śledzić wasze nowe pomysły , ja nie mam się czym narazie pochwalić, ponieważ jeszcze mieszkam na blokach , kupiliśmy z mężem działkę , domu nadal tam nie widać, ale jakieś drzewka już sadzimy.
Marzę o tym aby chociaż po części mieć taki piękny ogród jak Ania Aniu twój ogród w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Śledząc tą stronę już wiem, że będę bardziej przygotowana do stworzenia własnego ogrodu wokół swojego domu
____________________
bedzie i domek
ewa_piasecka 14:36, 25 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63


Z innej beczki

Jak powracam do tych zdjęć to nie mogę wyjść z podziwu jak można tak idealnie prosto tyle kilometrów winogron posadzić, winogrona stanowią granicę między Niemcami a Szwajcarią Stojąc na górze byłam w Niemczech, zeszłam na dół byłam w Szwajcarii a co najważniejsze nikt tych winogron nie zrywał, zasada "co nie twoje to nie rusz", tam się sprawdza.
____________________
bedzie i domek
ewa_piasecka 16:10, 25 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63


Ja nie mam tyle kwiatów na działce, więc jak przyjeżdżam do teściowej to od razu wkraczam na jej ogród co tam nowego słychać
____________________
bedzie i domek
Gardenarium 19:23, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Niesamowite te zbocza z winoroślami
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
KasiaWB 20:02, 26 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj Ewa odnalazłam Twój wątek i zobaczyłam działkę Koniecznie musisz mieć link do wątku w podpisie, aby można było od razu trafić do Ciebie
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 21:42, 26 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Ewa, tu masz link odnośnie zalinkowania w podpisie swojego wątku
http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
ewa_piasecka 22:07, 26 sie 2012


Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 63
Oł je!!!! zaś coś wiem !!!! udało mi się wpisać podpis uff
____________________
bedzie i domek
anna_studio 22:12, 26 sie 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
...masz podpis.....ZDOLNICHA
ja nie umiałam sobie poradzić, ale szefowa ma dobre serce...pomogła

...zdjęcia winnic....super !!!
Jak ja lubię WINNICĘ !!!
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies