Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka
11:02, 01 wrz 2012
Ewo - bacowo, ładne obrazki pokazujesz u Karoliny już kolejny raz, a masz swój wątek?

Dziń dybry
Pozwoliłam sobie również przysiąść z kawką... i przy okazji odwiedzić przecudnej wręcz urody Tojeść, która mnie zauroczyła
... u mnie też deszczyk popaduje...
