No niestety nie dam rady w dwóch miejscach być tak odległych od siebie, ale mam nadzieję, że nie jedno spotkanie przed nami
No ale zdjęć nie ma ...buuuu
Dzisiaj jak dam radę to przesunę kilka host spod drzewa...ale upalnie się zapowiada, więc dla tych wszystkich co mają tez gorąco u siebie ...dla ochłody - mój ,,najulubieńszy letni napój"
Witaj, obejrzałam zdjęcia i bardzo mi się podoba twoj ogród, sami wszystko robiliście czy firma ogrod?
Bardzo ładnie z góry ten trawnik wygląda, świetny kształt mu nadaliście, a ta huśtawka na tej trawce super, a w koło kamyczki Ogród w moim stylu, świetnie wyglądają te roślinki sadzone po kilkanaście sztuk, ja też tak muszę zacząć sadzić bo narazie to mam same ,,jedynaki". Pozdrawiam i życzę miłego dnia Aga
Witaj Beatka, pospacerowałam sbie troszkę u ciebie i muszę i ci powiedzieć, że jestem w szoku. Masz śliczny ogród, wszystko ładnie dopracowane, równiótko, poprzycinane, zero chwaścików.... ja też już chcę tak mieć Będę zaglądać