Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

OGRÓD IFCI 10:37, 30 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
ifciaczek napisał(a)

za tą lawendą chce mi się dużo róż i od mszycy by je chroniła ..

Piękny ten lawendowy pas, czy go podsypałaś????????
OGRÓD IFCI 10:34, 30 sie 2012

Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 52
Do góry

za tą lawendą chce mi się dużo róż i od mszycy by je chroniła ..
Czas na zmiany - najwyższy czas 10:27, 30 sie 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Do góry

Ptaszki z bliska
z latarenkami
jeszcze jeden uwięziony w środkowej latarence
OGRÓD IFCI 10:25, 30 sie 2012

Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 52
Do góry
druga część przedogród ka z boku
OGRÓD IFCI 10:24, 30 sie 2012

Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 52
Do góry
przedogródek z boku
Ogród do odświeżenia 10:24, 30 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Kindzia napisał(a)
Mnie się też ciągle wydaje, że za duże mam dziury między roślinkami
Byłam wczoraj u Anitki, było bardzo sympatycznie. Aż tak, że zapomniałam o zdjęciach
Bardzo żałuję, że Cię nie będzie 8-go


No niestety nie dam rady w dwóch miejscach być tak odległych od siebie, ale mam nadzieję, że nie jedno spotkanie przed nami

No ale zdjęć nie ma ...buuuu

Dzisiaj jak dam radę to przesunę kilka host spod drzewa...ale upalnie się zapowiada, więc dla tych wszystkich co mają tez gorąco u siebie ...dla ochłody - mój ,,najulubieńszy letni napój"

Ogrodowa biżuteria i ogrodowe dodatki, ozdoby 10:22, 30 sie 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Do góry
Joanko
ptaszki w bliży
OGRÓD IFCI 10:21, 30 sie 2012

Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 52
Do góry
cd przedogródka
OGRÓD IFCI 10:18, 30 sie 2012

Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 52
Do góry
przedogródek



teraz hortensja bukietowa przerosła mi jałowiec i jak tu zachować proporcje ?!
OGRÓD IFCI 10:07, 30 sie 2012

Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 52
Do góry
Ogród do odświeżenia 10:01, 30 sie 2012

Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 52
Do góry
Początki w Kruklandii 09:54, 30 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Juzia_G napisał(a)
O tym pierdzielniku nie wspomnę....


a co Ci sie w tym pierdzielniku nie podoba?
Początki w Kruklandii 09:54, 30 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Juzia_G napisał(a)
Tak się dzisiaj zastanawiam czy nie dać tu samych bordowych żurawek....




W ogóle się nad wszystkim zastanawiam....i już bym wszystko poprzesadzała
Dzisiaj nic mi się nie podoba...ble.




Cześć Justa

widze że dobry humor dziś masz


odnośnie rabaty to ja bym bordowych nie dawała, dałabym jaśniejszą zieleń, albo trzmielinę pociągnęła pod bukszpan
OGRÓD IFCI 09:53, 30 sie 2012

Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 52
Do góry
OGRÓD IFCI 09:53, 30 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Do góry
ifciaczek napisał(a)
tak było rok temu zdjęcia tegoroczne muszę wstawić póżniej


Witaj, obejrzałam zdjęcia i bardzo mi się podoba twoj ogród, sami wszystko robiliście czy firma ogrod?
Bardzo ładnie z góry ten trawnik wygląda, świetny kształt mu nadaliście, a ta huśtawka na tej trawce super, a w koło kamyczki Ogród w moim stylu, świetnie wyglądają te roślinki sadzone po kilkanaście sztuk, ja też tak muszę zacząć sadzić bo narazie to mam same ,,jedynaki". Pozdrawiam i życzę miłego dnia Aga
OGRÓD IFCI 09:48, 30 sie 2012

Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 52
Do góry
OGRÓD IFCI 09:48, 30 sie 2012

Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 52
Do góry

a jak lawenda to i oczywiście rózie moje kochane
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 09:47, 30 sie 2012


Dołączył: 06 gru 2011
Posty: 264
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Verbena bonariensis Liliput



Chodzi mi o to powyżej...z pewnej odległości od przodu.Bo z boku widziałam.Chciałam zobaczyć jak się te trawki z bukszpanami komponują.
Eksperyment ogrodowy Beaty 09:47, 30 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Do góry








Witaj Beatka, pospacerowałam sbie troszkę u ciebie i muszę i ci powiedzieć, że jestem w szoku. Masz śliczny ogród, wszystko ładnie dopracowane, równiótko, poprzycinane, zero chwaścików.... ja też już chcę tak mieć Będę zaglądać
OGRÓD IFCI 09:43, 30 sie 2012

Dołączył: 23 sie 2012
Posty: 52
Do góry

miał być romantyczny zakątek ale chyba za mocno zielono wyszło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies