Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

kasik778 08:53, 19 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
próbuj u tesciowej, tylko uważaj, bo jak człowiek zacznie przesadzać to nie może skończyć, ja planowałam kilka roślin przesadzić, a jak się rozszalałam to skończyć nie mogę, ciągle jakaś roślina mi wchodzi w paradę i trzeba ją gdzieś przenieść
a propos tej bordowej trawy to niezłe rozmiary osiągnęła jak na niezimującą, chcesz ją przenieść do ogrodu zimowego na czas zimy, czy ją po prostu zostawisz w gruncie?
____________________
Madzenka 09:06, 19 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kasik778 napisał(a)
próbuj u tesciowej, tylko uważaj, bo jak człowiek zacznie przesadzać to nie może skończyć, ja planowałam kilka roślin przesadzić, a jak się rozszalałam to skończyć nie mogę, ciągle jakaś roślina mi wchodzi w paradę i trzeba ją gdzieś przenieść
a propos tej bordowej trawy to niezłe rozmiary osiągnęła jak na niezimującą, chcesz ją przenieść do ogrodu zimowego na czas zimy, czy ją po prostu zostawisz w gruncie?

Kasik rabata teściowej cala do przemeblowania zostaną tylko róże.......
Vertigo będzie wykopane i postawione w garażu. Niestety ogród zimowy jest na tyle mały, że wszystkie donice z zewnątrz jak do niego pzrywędrują to już nie ma miejsca a ma być reprezentacyjny. W calości widzę go z jadalni i salonu więc nie ma w nim rozsad, donic zimujacych etc
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Enya73 09:08, 19 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ech, szklarnia by się przydała
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Lena 09:46, 19 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Marzenko,no cóż ja mogę napisać...chętnie posiedziałabym wieczorową porą u Ciebie

Cudnie
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Madzenka 09:51, 19 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Lena napisał(a)
Marzenko,no cóż ja mogę napisać...chętnie posiedziałabym wieczorową porą u Ciebie

Cudnie


Lena tylko komary strasznie gryzą.... Nie ma jak siedzieć, tylko z okien domu pozostaje mi oglądać a wtedy wszyscy z ulicy zaglądają mi do środka ... Kiedy urosną moje graby przed ogrodzeniem i brzozy aby zagladanie było ażurowe
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Lena 09:51, 19 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Marzenko,jakie donice zamówiłaś ? Doradz, bo ja szukam trzy na moje ligustry w rozsądnej cenie
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Madzenka 09:52, 19 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Enya73 napisał(a)
Ech, szklarnia by się przydała


No. ale mam za małą działkę
M dojrzał do zalożenia warzywnika z boku garażu Szkoda że i się tam taka szklarnia ala Ania ASC nie zmieści
Na razie tam jest przechowalnik i bałagan ale wiosną będzie rewolucja w stylu rabat angielskich, dumam tylko czy do drewnianych rabart dodać bukszpana.
Na szczęście mam zimę na przemyślenia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 10:28, 19 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)


No. ale mam za małą działkę
M dojrzał do zalożenia warzywnika z boku garażu Szkoda że i się tam taka szklarnia ala Ania ASC nie zmieści
Na razie tam jest przechowalnik i bałagan ale wiosną będzie rewolucja w stylu rabat angielskich, dumam tylko czy do drewnianych rabart dodać bukszpana.
Na szczęście mam zimę na przemyślenia


taki warzywnik z podwyższonymi rabatami ale nie za wiele podwyższonymi marzy mi siem bardzo ... warzywnik to sektor taty ... zresztą w epi centrum JEGO działki ... pertraktacje jednak zmierzają w dobrym kierunku ... oglądałaś "To skomplikowane" ... mam nadzieję, że nie przekręciłam tytułu ... oj jaki ona tam miała warzywnik

... wkleję bo mnie bardzo korci ... źródło obrazki w google



warzywa i kwiaty ... świetne połączenie ... ja bym dała bukszpan ... ale ja teraz to bym go wszędzie dała
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 10:30, 19 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iza ja teź bym dała wszędzie bukszpan
Dzieki za inspiracje właśnie taki regularny musi być tylko muszę Małżą przypilnować z robotą wiosną ): Oj będzie trudno!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 21:55, 19 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Konstancja30 napisał(a)



No. ale mam za małą działkę
M dojrzał do zalożenia warzywnika z boku garażu Szkoda że i się tam taka szklarnia ala Ania ASC nie zmieści
Na razie tam jest przechowalnik i bałagan ale wiosną będzie rewolucja w stylu rabat angielskich, dumam tylko czy do drewnianych rabart dodać bukszpana.
Na szczęście mam zimę na przemyślenia


taki warzywnik z podwyższonymi rabatami ale nie za wiele podwyższonymi marzy mi siem bardzo ... warzywnik to sektor taty ... zresztą w epi centrum JEGO działki ... pertraktacje jednak zmierzają w dobrym kierunku ... oglądałaś "To skomplikowane" ... mam nadzieję, że nie przekręciłam tytułu ... oj jaki ona tam miała warzywnik

... wkleję bo mnie bardzo korci ... źródło obrazki w google



warzywa i kwiaty ... świetne połączenie ... ja bym dała bukszpan ... ale ja teraz to bym go wszędzie dała


Uwielbiam ten film i właśnie ten cudowny ogród. Nie omieszkam wspomnieć o wnętrzach
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies