Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

barbara_kraj... 23:32, 18 sie 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Ja taką drobną marchewkę gotowałam razem z ziemniaczkami. Jako dodatek do drugiego dania była świetna
Coraz piękniej u Ciebie
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
waska 09:01, 19 sie 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Gosiu pierwsze co mi Sie skojarzyło to przerwalas marchew i po przerwaniu mają miejsce żeby Sie rozróżnić. ? Plotek będzie super
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
Madzenka 09:21, 19 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kaisog1 napisał(a)

Gosia a pokazuj swoje zakupy!!!


Aaaaaaa kochana stoja sobie u Teściów w ogrodzie Nie obfociłam Jutro sie poprawię


Koniecznie bo się śliniłam na widok Waszych zakupów
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Joanka 09:36, 19 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Marzenko Gosia kupiła piękną budleję, coś dla Ciebie
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
romka 09:40, 19 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
kaisog1 napisał(a)


I włoszczyzna! ...i tu zaraz padniecie oglądając następne zdjęcie




Gosia oj tam oj tam!!! nie czepiaj się
może i małe ale za to własne.... ja ostatnio podsłuchałam rozmowę dwóch kobiet i jedna mówi "no ja to podsypałam nawozem ogród to teraz truskawki mam jak pięść, a dzieci się zajadają".... a mnie już w język zaszczypało, żeby coś powiedzieć
jak masz już wolne miejsce na grządkach to posiej gorczycę, później jak urośnie do 15 - 20 cm przekop i zostaw na zimę, na jesieni i na wiosnę (zanim coś posadzisz) polej ziemię rosahumusem (ma kwasy humusowe i pomoże)... powoli wyprawisz ziemię na warzywniku i zobaczyć za kilka lat bedziesz miała takie okazy, że na dożynkach będziesz występować ))

a naleweczki mniam! uwielbiam takie!
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
kaisog1 10:59, 19 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Marzenko dzieki za komplement Warzywami sie w ogóle nie przejmuję. Myślałam, że w tej glinie nic nie urośnie a tu proszę.... jednak cos jest.... Z tym, że jak chciałam narwać szczypiorku do serka to musiałam całą grządkę zgolić Ale szczypior własny miałam W przyszłym roku będzie lepiej.... będą skrzynie, dobra ziemia i brak walki ze skrzypem

Basiu miniaturową marchewę pożarł Kuba Ja się załapałam na jedną Była super słodka

Asia oczywiście, że przerwałam. U mnie to wszystko wina gliny - ona jest jak skała, przez, którą rosliny nie mają siły sie przebić....

Marzenka ja w sumie niewiele kupiłam 3 zawilce, budleję, dwie hortensje i różę parkową

Asia

Romka ja to się tak uśmiałam jak wyciągnełam pietruszkę zminiaturyzowaną, że mało nie usiadłam Siać nic nie będę ani przekopywać bo siły na to nie mam Gdyby to były 3 grządki to tak..... dlatego powstał projekt - skrzynie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 11:01, 19 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Pewnie nie pamiętacie.... ale Wam przypomnę Kupiłam w Auchanie dwie róże..... miały być pastelowo fioletowe... takie przypudrowane.... a są:





A nic to ! Wszystko rekompensuje ich zapach! I piękny kształt główki
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Joanka 11:05, 19 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Ale będzie konfiturka
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
waska 11:24, 19 sie 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Aż taka glina !? Szok
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
an_tre 11:29, 19 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Gosia to wyszła róża niespodzianka dobrze, że chociaż zapach ma piękny tak to jest w tych marketach
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies