Ojejku, Danusiu, jak to miło, że do mnie zawitałaś
Na lewo jest taki maleńki klon palmowy, ale coś mu nie bardzo idzie z rozrastaniem się, więc wymienię na miskanta.
No właśnie, Turzyce to świetny pomysł, bo mam bardzo mało traw!
Właśnie powiększam rabaty, zrobiłam dziś dwa kwadraty, w których chcę wyeksponować drzewko w ramie bukszpanowej.
Wszystkie rady i komentarze dodają mi skrzydeł do pracy)
Bardzo dziękuję i pozdrawiam Cię Danusiu serdecznie
Dziękuję Kasiu, tak jak już Ci pisałam siadam czasami i dumam "co tu zrobić, co posadzić". Chodzę po ogrodzie, patrzę na to mam, znaczy co namnożyłam lub co mogę już podzielić i gdzie co zmienić, jaki obrazek chciałabym stworzyć. Dlatego często przesadzam w trakcie kwitnienia i nawet dzielę kępy bylin gdy kwitną, obcinam kwiaty by się nie wysilała roślina i pilnuję by wody miała dużo a za rok efekt prawie oczekiwany, za dwa lub trzy jak się rozrosną kępy jest dopiero OK. No cóż ogrodnik cierpliwy musi być.