Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kubusiowo 23:37, 22 sie 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
Joanka napisał(a)
Oddaj te drobne, jeszcze coś dokupię



Zdjęcie i komentarz ten, i pozostałe fantastyczne.
Aż mnie szczęka od śmiechu rozbolała.

Tam gdzie ELFy zimują 23:35, 22 sie 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
Do góry
to obecna druga strona ogródka
Tam gdzie ELFy zimują 23:34, 22 sie 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
Do góry
oto mój mąż burzący plot już nie ma po nim śladu



stare winogrona zostały wyrwane
ps: przepraszam zabałagan ale córa myła wszystkie zabawki w basenie ;-0
Ogród nad Rozlewiskiem 23:34, 22 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Mój jesienny ogród 23:32, 22 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Dopiero zjechałem do bazy, patrzę a tu ło matko tyle odwiedzin, kiedy ja to obrobię.
Ania Monte, pokażę jak ładnie bujnęły się irysy od Ciebie, dynie rosną jak wariatki, szkoda że tylko liście+3 dynie serduszka ma się świetnie liści nie gubi. Na fotce widać hostę od Ciebie ale tylko




kawałeczek ,rośnie obok Ewelinkowej.
Kasiu witaj, dawno Cię nie było. Jeśli będziesz w Wawie to zajedź, zapraszam masz bliziutko, może uda Ci się wstrzelić w moją piękną złotą polską jesień. Dzięki za pochwały,staram się jak mogę żeby pokazać Wam piękno przyrody która nas otacza, pomaga mi w tym aparat który naprawdę robi piękne fotki, na pewno nie prędko wymienię go na coś innego. Chcę kupić jeszcze jedno szkło na silniku, żeby w razie co szybciej się ustawić, jestem okularnikem i trochę ciężko mi się ostrzy, zajmuję mi to sporo czasu. Plony mnie bardzo cieszą, szczególnie że dwa ostatnie sezony były zerowe , prawie wszystko zgniło.

Iza, ja na hakone poluje długo, ale chyba w końcu kupię bo z wymiany nic nie mogę trafić. U Szmita była boska. Ciekawy jestem wrzosowiska,w Twoim lesie na pewno się pięknie wkomponuje.
Karola, teraz zacznę Was czarować trawami. Mój cukrowy pięknieje z dnia na dzień, boje się żeby tylko jakaś burza go nie powaliła. Cały czas rośnie, jest mokry i ciężki. Puść go wolno, w doniczce oczu nim nie nacieszysz, mój rośnie wolno bez zabezpieczenia w tym miejscu najmarniej 18 lat. Jeżówki to dopiero za rok zaprezentują się ładnie.

ASC, jak będziesz robić rewolucje na wsiowej, to pamiętaj o mnie, zaopiekuję się dobrze każdą roślinką
Irenko, moja rabatka przy Twoich to pikuś.
Tess, witam bliską duszyczkę, nie jest łatwo ogarnąć te hektary.

Marto, może w weekend wymienimy się fotkami, nie miałem czasu nawet Ani nie wstawiłem fot ze spotkania. Lato super w tym roku, jedynie czerwiec był marny.
Ewelino, hostę posadziłem pod swoją piękną kaliną, widać na foto. Dzięki za nazwę.
Mój kawałek raju II 23:30, 22 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
W dzień musiałam wyłączyc kompa bo nachodzila burza, wzięłam się więc za zaprawy i aż do 21.00 stałam przy garach oczywiście burzy nie było tylko postraszyło, ale deszcz popadał. Trochę kwiatkow z dzisiajPamiętacie jak pisałam , że pół krzaka mojego dwubarwnego hibiscusa zmarzło, zdjęcie z sierpnia tamtego roku bidulek się zregenerował i zakwitł narazie niebieskimi kwiatkami, ciekawa jestem czy różowe też będą, bardzo się cieszę zakwitł także Słonecznik ogórkolistny VANILLA ICE (Helianthus debilis) kwitnie ciemiernik biały kwitnie Louise Odier no i cały czas Chianti
Kiedyś będzie tu pięknie ... 23:29, 22 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Dziękuję wszystkim odwiedzającym Dopiero przed kwadransem skończyłyśmy spotkanie
Muszę przyznać, że świetnie nam się gada i co ciekawe na każdy temat. Wręczz napiszę, że na tematy ogrodowe zdecydowanie niewiele rozmawiałyśmy
Dzisiaj do KOIID dołączyła Pszczółka Myślę, ze mogę w imieniu KOIID napisać, ze witamy w Komitecie Szkoda, ze Justychaz na urlopie nie dołączyła i AGA PE.

A to my w komplecie przed potworem
Od lewej:
Pszczółka, Irenka, Noemi, Madżenka i Wieloszka


Tak nam się świetnie gadało, ze Pszczółka, która nawet po ostrym żwirku biega boso, chciała bez butów pojechać do domu


Nie tylko wesołe ale i śliczne dziewczynki
Dobrze że Was ten potwór nie wchłonął
Ogród nad Rozlewiskiem 23:26, 22 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Ogród nad Rozlewiskiem 23:25, 22 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Tess napisał(a)
Nie mogłam oderwać oczu.
Było magicznie.
Zdjęcia nie oddają tej magii i klimatu.






Jejuś jakie cudne widoki...magia ...
Kiedyś będzie tu pięknie ... 23:21, 22 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Dziękuję wszystkim odwiedzającym Dopiero przed kwadransem skończyłyśmy spotkanie
Muszę przyznać, że świetnie nam się gada i co ciekawe na każdy temat. Wręczz napiszę, że na tematy ogrodowe zdecydowanie niewiele rozmawiałyśmy
Dzisiaj do KOIID dołączyła Pszczółka Myślę, ze mogę w imieniu KOIID napisać, ze witamy w Komitecie Szkoda, ze Justychaz na urlopie nie dołączyła i AGA PE.

A to my w komplecie przed potworem
Od lewej:
Pszczółka, Irenka, Noemi, Madżenka i Wieloszka


Tak nam się świetnie gadało, ze Pszczółka, która nawet po ostrym żwirku biega boso, chciała bez butów pojechać do domu
Fajnie pozdrawiam wszystkie panie
Ogród nad Rozlewiskiem 23:19, 22 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
I takie cudności rosną w ogrodzie nad Rozlewiskiem:
Kiedyś będzie tu pięknie ... 23:17, 22 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Dziękuję wszystkim odwiedzającym Dopiero przed kwadransem skończyłyśmy spotkanie
Muszę przyznać, że świetnie nam się gada i co ciekawe na każdy temat. Wręczz napiszę, że na tematy ogrodowe zdecydowanie niewiele rozmawiałyśmy
Dzisiaj do KOIID dołączyła Pszczółka Myślę, ze mogę w imieniu KOIID napisać, ze witamy w Komitecie Szkoda, ze Justychaz na urlopie nie dołączyła i AGA PE.

A to my w komplecie przed potworem
Od lewej:
Pszczółka, Irenka, Noemi, Madżenka i Wieloszka


Tak nam się świetnie gadało, ze Pszczółka, która nawet po ostrym żwirku biega boso, chciała bez butów pojechać do domu
Rajski ogród Ani 23:13, 22 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
eliza3 napisał(a)

Tą różyczkę dostałam od córki na wiosnę, podobno pnąca, dopiero teraz zakwitła



a ta rozsiewa cudowny aromat





Piękne różyczki i do tego pachną... uwielbiam pachnące róże, no i cynie nie uszły mojej uwadze...

Kolorowe rabaty 23:06, 22 sie 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
Martek napisał(a)






Marto, zazdroszczę , naprawdę zazdroszczę, że możesz takie ślicznotki uprawiać.
U mnie ślimory nie dają szans daliom. A takie są piękne. Takie swojskie.
Rajski ogród Ani 22:47, 22 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
an_tre napisał(a)
Tą różyczkę dostałam od córki na wiosnę, podobno pnąca, dopiero teraz zakwitła



a ta rozsiewa cudowny aromat



zbierałam nasionka kosmosów dla Kasi WB i upajałam się jej aromatem



mniej pachnie ale też ładna





Piękne różyczki i do tego pachną... uwielbiam pachnące róże, no i cynie nie uszły mojej uwadze...
Ogród u stóp klasztoru 22:44, 22 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
kryniafu napisał(a)


A co to za roślinka po lewej?


Sadziec?
Zgadza się mam taki sam od Joanki
Ogród u stóp klasztoru 22:41, 22 sie 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
Marta wie ...po prostu . Martuś - to ciekawe że ja kocham swój ogród ale aż tak bardzo się nim nie zachwycam . uważam że są tu o wiele piękniejsze .
w tym roku przeważyły pewne okoliczności że na wiosnę robię obrzeża z granitu . te okoliczności to po prostu ogólne zmęczenie pracą w ogrodzie . utrzymanie kantów mnie wykańcza , a raczej koty i szpaki , które cięgle mi je rujnują . na dodatek rodzinka chętna do koszenia .....kompletnie koszenia kantów nie ogarnia . te angielskie bardzo mi się podobają ......ale mam powoli dość .a jeszcze ho....e nornice . te już po prostu biją rekordy


czasami dobrze wyjść z domu z aparatem ...coś zwrócilo moja uwagę i w porę była interwencja













jednoroczna zielistka








dalie



Ogród nad Rozlewiskiem 22:40, 22 sie 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
justi napisał(a)

Nie mogłam oderwać oczu.
Było magicznie.
Zdjęcia nie oddają tej magii i klimatu.







Witaj Tess
Jejku jak pieknie. Dobrze, że dojrzałaś do decyzji zostawienia działki nad rozlewiskiem dla siebie. Toż to cuda natury naszej polskiej.


Dokładnie tak samo myślę. Cudne miejsce.
Mój kawałek raju II 22:38, 22 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
an_tre napisał(a)

a teraz moje dynie pokazuję gatunkami
Aniu te dynie to trzymaj na helloween

Aniu trochę potrzymam na zupkę taka z imbirem,ale większość pójdzie w weki
Mój kawałek raju II 22:37, 22 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dzidka napisał(a)

Nazywa się aster divaricatus maja biały kolor są bardzo delikatne i we wrześniu kwitną kiedy już innych kwiatków coraz mniej czy o tym mówimy?


I ja też Aniu lubię rośliny o takich niepozornych kwiatkach..I namawiam na uprawę tego astra.
Nawet jak jeszcze nie kwitnie, to ma ładną rozetkę liściową.

Dzidko też go bardzo lubię
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies