Dziękuję Bożenko motylek na budlei przywołał uśmiech na mej twarzy
Jeszcze trochę floksów kwitnie, fajnie, ze są różne odmiany, i kwitną stopniowo przez całe lato
Długo Ci te floksy kwitną u mnie juz niestety po kwitnieniu.Bardzo ładne zdjecia zrobiłaś w Pęchecinie.A ja sciągnęłam Twój pomysł ze zdjeciami w lusterku kierowcy. A ponieważ zbliża sie burza a u Ciebie już prawie siedemset stron to gratulacje i dzisiejszy motylek.
Zbyszku, przede wszystkim jeszcze raz moc życzeń dla wnusi
Ogród wypiękniał niesamowicie kanciki mistrzowskie rabaty fantastyczne a ten widoczek z ketmią po prawej - niesamowity a może katalpę z łezki dać w to miejsce, z którego robiłeś to zdjęcie? chociaż nie wiem dokładnie co jest akurat w tym miejscu, chociaż pamiętam zdjęcie robione w drugą stronę ze ściezki (również efektowny widok). Faktycznie jest jak napisała Ania asc, katalpa urośnie i zakryje wszystko.
Serdecznie pozdrawiam