Dzięki za wpisy i odwiedziny. Pozdrawiam Irenko , Jolu , Aniu. .
Ha - wszystkie zmiany są dzięki Ogrodowisku. Ogrodowisko TO MY !!! Nie było by bonsai , żwirków, i tego co jest. Dawniej była przewaga roślin jednorocznych , potem przyszła era bylinowa . Postanowiłem pod wpływem Ogrodowiska sadzić rośliny które nie wymagają sprzątania przed zimą bo to mnie doprowadzało do pasji. Ale koniec gadania - wstawię kilka fotek najnowszych.
Ketmia nadal kwitnie i ma niezliczoną ilość pąków.
Monika, dziekuję sportsmenką to kiedyś faktycznie byłam, dokładnie gimnastyczką przez 7 lat podstawówki (gimnastyka sportowa). Ale to już prawie prehistoria, dziś patrząc na mnie, trudno to sobie wyobrazić Przynajmniej sprawność fizyczną zachowałam, co przydaje się przy pracy w ogrodzie
Danusiu mów co chcesz ale dla mnie to najpiękniejsze miejsce w ogrodzie i na dodatek to lustro ślicznie, cały ogród jest piękny ale ta część przebija wszystkie
Pierwsze zdjęcie super
A jak wiesz ja kupiłam 5 pięknych brzóz i za pozwoleniem Danusi będą próbowała zrobić podobny zakątek
Zakwitł mi powojnik Beautiful Bride posadzony w tym roku, tak trochę bez planu
pięknie kwitnie i wyczytałam właśnie, że jest całkowicie mrozoodporny - pozwolisz, że odgapię i wsadzę też u siebie? to bedzie wtedy mój 5 powojnik i 2 biały
pozdrawiam
Oczywiście polecam go! Jest raczej do półcienistych miejsc!! A białe powojniki lubię bardzo i polecam
Zakwitł mi powojnik Beautiful Bride posadzony w tym roku, tak trochę bez planu
pięknie kwitnie i wyczytałam właśnie, że jest całkowicie mrozoodporny - pozwolisz, że odgapię i wsadzę też u siebie? to bedzie wtedy mój 5 powojnik i 2 biały
Jak pisałam tak zrobię. Zdjęć troszkę wkleję.
Przeogródek. Moja hortensja dostała nowe towarzystwo, hosty. Jeszcze malutkie bo podzielone.
Bratki wiosenna mi się rozsiały i w donicy wylądowały
Uwielbiam tą brzozę..
Limka, mam i ja
Śliczne zdjęcia! A błękit nieba nad hortensją.. Cudo ! Pozdr. M
Danusiu, ogród jest przepiękny brak słów nawet aby to wyrazić bardzo się zmienił od ubiegłego roku, a co to dopiero będzie przez kolejne lata cuuuuuudddooooownie jakbym miała taki ogród, to bym chyba pracę porzuciła i cały czas w nim siedziała )
korzystając z okazji zapytam co rośnie pod tym miskantem i jaka odmiana?
Pod miskantem rośnie berberys , ale nie wiem czy była nazwa. Polecam "Bonanza Gold", "Tiny Gold" i "Sunsation".
Jak pisałam tak zrobię. Zdjęć troszkę wkleję.
Przeogródek. Moja hortensja dostała nowe towarzystwo, hosty. Jeszcze malutkie bo podzielone.
Bratki wiosenna mi się rozsiały i w donicy wylądowały
Uwielbiam tą brzozę..
Limka, mam i ja