Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kondziowy Ogród :) 22:11, 20 sie 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Czy tak moze być



Przycinanie - kanty, brzegi trawnika, oddzielanie od rabaty 22:10, 20 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
zbigniew_gazda napisał(a)


Pochwalę się regeneracją kancików. Na trawnik nie patrzcie bo walczę z nim cały czas .







Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 22:08, 20 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Skarpa przytarsowa
Za ogrodzeniem (tymczasowym jak się okazało) plac budowy. Buduje się garaż na którego widocznej ściani planuję altankę. Kiedyś
Nasz przydomowy ogródek 22:06, 20 sie 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Dzięki za wpisy i odwiedziny. Pozdrawiam Irenko , Jolu , Aniu. .

Ha - wszystkie zmiany są dzięki Ogrodowisku. Ogrodowisko TO MY !!! Nie było by bonsai , żwirków, i tego co jest. Dawniej była przewaga roślin jednorocznych , potem przyszła era bylinowa . Postanowiłem pod wpływem Ogrodowiska sadzić rośliny które nie wymagają sprzątania przed zimą bo to mnie doprowadzało do pasji. Ale koniec gadania - wstawię kilka fotek najnowszych.

Ketmia nadal kwitnie i ma niezliczoną ilość pąków.



Babcia Krysia z wnusią cała w skowronkach.



Fragment rabatki żwirowej.






Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 21:56, 20 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
kwiatholandii napisał(a)

Ja niestety też bardzo lubię jeść i w dodatku mam tendencje do tycia, dlatego ciągle się ruszam
Rano oczywiście upiekłam świeże bułeczki, zjedliśmy je w mgnieniu oka (obiecuję, że w najbliższym czasie wszystkie przepisy wrzucę do wątka kulinarnego
Dlatego potem długi spacer z psem, a potem rower. Pojechaliśmy nad zalew do Chechła. Fajna trasa, droga prowadzi przez okoliczne pola i lasy.


No no no Ale piękna sportsmenka Wspaniałe tereny macie w okolicy.


Monika, dziekuję sportsmenką to kiedyś faktycznie byłam, dokładnie gimnastyczką przez 7 lat podstawówki (gimnastyka sportowa). Ale to już prawie prehistoria, dziś patrząc na mnie, trudno to sobie wyobrazić Przynajmniej sprawność fizyczną zachowałam, co przydaje się przy pracy w ogrodzie
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 21:55, 20 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
na tym zdjęciu w prawym dolnym rogu widać jaki jest łysy i właśnie od tej strony bym dosadziła

Ogród z lustrem 21:54, 20 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
monteverde napisał(a)

Brzozowy zagajnik










Danusiu mów co chcesz ale dla mnie to najpiękniejsze miejsce w ogrodzie i na dodatek to lustro ślicznie, cały ogród jest piękny ale ta część przebija wszystkie
Pierwsze zdjęcie super


A jak wiesz ja kupiłam 5 pięknych brzóz i za pozwoleniem Danusi będą próbowała zrobić podobny zakątek
Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 21:52, 20 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Ledwo wróciłaś a już wątek gorący od postów
Mój ogródek pod Gdańskiem 21:52, 20 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Ymma napisał(a)

Zakwitł mi powojnik Beautiful Bride posadzony w tym roku, tak trochę bez planu



pięknie kwitnie i wyczytałam właśnie, że jest całkowicie mrozoodporny - pozwolisz, że odgapię i wsadzę też u siebie? to bedzie wtedy mój 5 powojnik i 2 biały
pozdrawiam

Oczywiście polecam go! Jest raczej do półcienistych miejsc!! A białe powojniki lubię bardzo i polecam
Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 21:52, 20 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry

Na etykiecie miała Red Fairy - trochę mało red ale i tak ją lubię najbardziej z okrywowych.
Ogród z lustrem 21:51, 20 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
Gardenarium napisał(a)







ciasteczko !
Mój ogródek pod Gdańskiem 21:51, 20 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Do góry
Monika352 napisał(a)
Zakwitł mi powojnik Beautiful Bride posadzony w tym roku, tak trochę bez planu



każdy kolejny piękniejszy
nie dziwię się że masz ich tak wiele.............
Mój ogródek pod Gdańskiem 21:50, 20 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Do góry
Monika352 napisał(a)
Zakwitł mi powojnik Beautiful Bride posadzony w tym roku, tak trochę bez planu



pięknie kwitnie i wyczytałam właśnie, że jest całkowicie mrozoodporny - pozwolisz, że odgapię i wsadzę też u siebie? to bedzie wtedy mój 5 powojnik i 2 biały

pozdrawiam
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 21:49, 20 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
romka napisał(a)
łooooooooo już nie mogę sie doczekać co z nimi zrobisz!!!!!


mamy kopać jesienią bo teraz za ciepło. Planuję dokleić go do tego oto "okaza"
Ogród taki sobie 21:48, 20 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Do góry
Zrobiłam dziś do ogrodu mini gabion

Muszę teraz znależć fajne miejsce w ogrodzie.
Moje zmagania ogrodowe 21:47, 20 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Mnie się dzisiaj śniły krety mam nadzieję że nie był to sen proroczy
Ogród z lustrem 21:45, 20 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
stychaz napisał(a)







Danusiu, to jeden z moich najbardziej ulubionych ogrodów

Czy możesz powiedzieć, czy powyższa trawa zimuje w naszych warunkach bez problemu, czy trzeba ją może okrywać?


To dla mnie niewiadoma, zobaczymy. Na pewno zimuje Hakonechloa - to już sprawdziłam.
Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 21:44, 20 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
nieszka napisał(a)
Jak pisałam tak zrobię. Zdjęć troszkę wkleję.
Przeogródek. Moja hortensja dostała nowe towarzystwo, hosty. Jeszcze malutkie bo podzielone.
Bratki wiosenna mi się rozsiały i w donicy wylądowały


Uwielbiam tą brzozę..

Limka, mam i ja

Śliczne zdjęcia! A błękit nieba nad hortensją.. Cudo ! Pozdr. M
Ogród z lustrem 21:44, 20 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
KasiaWB napisał(a)
Danusiu, ogród jest przepiękny brak słów nawet aby to wyrazić bardzo się zmienił od ubiegłego roku, a co to dopiero będzie przez kolejne lata cuuuuuudddooooownie jakbym miała taki ogród, to bym chyba pracę porzuciła i cały czas w nim siedziała )

korzystając z okazji zapytam co rośnie pod tym miskantem i jaka odmiana?








Pod miskantem rośnie berberys , ale nie wiem czy była nazwa. Polecam "Bonanza Gold", "Tiny Gold" i "Sunsation".
Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 21:41, 20 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Jak pisałam tak zrobię. Zdjęć troszkę wkleję.
Przeogródek. Moja hortensja dostała nowe towarzystwo, hosty. Jeszcze malutkie bo podzielone.
Bratki wiosenna mi się rozsiały i w donicy wylądowały


Uwielbiam tą brzozę..

Limka, mam i ja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies