Spotkanie u Szmitów 18 sierpnia 2012
18:41, 19 sie 2012
Joanka mało nóg nie połamała, żeby tylko dobrze na zdjęciach wyszły, ale świetnie wyglada na każdym rodzaju "angielskiej" ławki
Nie wiem czemu Sławek jest zawsze z damska torebką - za każdym razem inną
To zdjęcie Izy (Kuklik) jest moim faworytem
A Małgosia ciągle coś grzebie w tym aparacie. Danusia napstrykała tyle, ze zabrakło jeje chyba pierwszy raz w życiu pamięci, ale Małgosi chyba nie,
Nie wiem czemu Sławek jest zawsze z damska torebką - za każdym razem inną
To zdjęcie Izy (Kuklik) jest moim faworytem
A Małgosia ciągle coś grzebie w tym aparacie. Danusia napstrykała tyle, ze zabrakło jeje chyba pierwszy raz w życiu pamięci, ale Małgosi chyba nie,