Może Ci dzisiaj poźyczyć dziekuje za wyjaśnienie celowości użycia deseczki teoretycznie do wykonywania obrzeży jestem przygotowana
Co do stipy, czytałam że nie lubi wody. Wiec brak opieki jej służy Jeśli rośnie u Ciebie na podwyższeniu/skalniaku to chyba ma idelane warunki ale to tylko teoria u mnie zobaczę jak mi z praktyką wyjdzie