Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W cieniu - zacieniona 23:53, 17 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Dobranoc ...odezwę się za kilka dni....
Mój kawałek raju II 23:45, 17 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
akanta napisał(a)

o dubelek , to wstawię zdjęcia
moje pnącze, ale zapomniałam jak sie nazywa a plakietka się połamała ma granatowe kuleczki jako owoce niejadalne, może ktoś zna?już wiem dzięki Akancie Winnik zmienny Phantom kwiat guzikowca czerwona rabatowa nn

Ja znam to pnącze pod nazwą Winnik zmienny.Pozdrawiam.

Akanta dzięki juz jestem "w domu" od razu sobie przypomniałam jak przeczytałam
Ogrodowe zawirowania 23:45, 17 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
kryniafu napisał(a)
Obiecanki cacanki ...
Przepraszam za nieobecność na forum i za brak odpowiedzi na zadawane pytania. Przywołana ujawniam się i niczego nie obiecuję. Ale odpowiem na pytania: po pierwsze KasiWB w sprawie przywrotnika - przywrotnika dzieliłam zaraz po przekwitnięciu, na razie zależy mi na ilości bylin, w przyszłym roku będę dbać o wielkość.
Czyli już raz w tym roku dzieliłam kępy w czerwcu. W okresie kwitnienia wycinałam kwiatostany do bukietów, nie żałując nikomu bo zależało mi by jak najszybciej przystąpić do dzielenia. W tym roku nie zasilałam niczym kwiatów (wcześniejsze lata hydrokompleksem wiosną a jesienią dolomitem, lałam wodę gdy było sucho. Przywrotniki (i nie tylko) bardzo ładnie się rozrastały. Teraz w sierpniu po raz kolejny będę dzielić kępy przywrotnika ale tylko te większe.











Krysiu, wielkie dzięki. Moja sadzonka jeszcze mała, chociaż już troszkę się zagęściła. Poczekam lepiej z dzieleniem do następnego roku. Twój przywrotnik już wielki, a bukiet i wianek - bajeczne zapisuję do ulubionych Pozdrawiam serdecznie
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 23:43, 17 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Do góry
KasiaWB napisał(a)




Ależ piękne zestawienie, obrzeże z żurawki pod hortensjami jest obłędne. Kasiu, Twój ogród nabiera charakteru. Ja osobiście zakochana jestem w hortensjach.
W cieniu - zacieniona 23:40, 17 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
W cieniu - zacieniona 23:38, 17 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...przed burzą...
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 23:37, 17 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry




Ogrodowe zawirowania 23:37, 17 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Do góry








I taki był czerwiec, kolejne zdjęcia z kwitnącego lipca.
W cieniu - zacieniona 23:36, 17 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 23:35, 17 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry




Ogrodowe zawirowania 23:34, 17 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Do góry








W cieniu - zacieniona 23:34, 17 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...jeszcze na biało...
Mój kawałek raju II 23:33, 17 sie 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
monteverde napisał(a)
o dubelek , to wstawię zdjęcia
moje pnącze, ale zapomniałam jak sie nazywa a plakietka się połamała ma granatowe kuleczki jako owoce niejadalne, może ktoś zna? Phantom kwiat guzikowca czerwona rabatowa nn

Ja znam to pnącze pod nazwą Winnik zmienny.Pozdrawiam.
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 23:33, 17 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry






W cieniu - zacieniona 23:32, 17 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
...dalie-siewki...
Ogrodowe zawirowania 23:30, 17 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Do góry




Czerwiec i młode nasadzenia na nowych rabatach, późniejsze zdjęcia pokażą inny koloryt tej rabaty.




W cieniu - zacieniona 23:30, 17 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
eliza3 napisał(a)
Ależ u ciebie pięknie, hortensje bardzo urodziwe, lilie również, a różowości na dobranoc ... Jutro znowu zajrzę aby pooglądać więcej. Tymczasem dobrej nocy życzę.;
SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany 23:28, 17 sie 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Do góry
kasik778 napisał(a)

Troszkę ogrodu widzianego przez dzieci



powiedz mi kochana co Ty masz za matę założoną jako ogrodzenie
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 23:27, 17 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
a oto mój sukces - małe horti ukorzenione w ubiegłym roku w gruncie ze złamanej gałązki
co więcej, rosną ) są to albo Lime albo Grandi ) ale raczej Lime )
Ogrodowe zawirowania 23:26, 17 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Do góry




Kwitły jaśminowce rozsiewając cudowny aromat.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies