Ogród nie tylko bukszpanowy - część II
08:16, 15 sie 2012

witaj Marta, miło, że mogłyśmy choć chwilę porozmawiać u Ani...
mam tylko jedno zdjecie, na którym jesteś...chyba zawołałam i odwróciłaś się ...
pozdrawiam
![]()
![]()
To prezent..... od Danusi i Witka....... aż szkoda ich używac.... tylko do patrzenia