Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 18:41, 14 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry






nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę 18:40, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
Romka witaj, cieszę się, że masz już swój wątek, będę zaglądać bo Twoja historia i wzruszająca i bardzo ciekawa, zapowiada się naprawdę interesująco

Dla Ciebie na powitanie następna hortensja, ale tym razem ogrodowa




Czekam na zdjęcia
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 18:36, 14 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry


Mój kawałek raju II 18:31, 14 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dzisiaj miałam dzień w łatki lub w kratkę jak kto woli, wyszłam wcześnie do ogrodu popielić, było dość ładnie, to musiałam się od roboty odrywać, bo lekarz czekał z wizytą, jak wróciłam przyszły róże, potem obiad, przebrałam się aby iść do ogrodu a tu deszcz oh jaka jestem wściekła, wrrrrrrrrrrrrrrrrr dziewczyny piszą ,że im się Anabelki pokladają zrobiłam zdjęcie z okna swojej i Pinky Whinky, stoją jak przysłowiowy "drut" , na chwasty nie patrzcie, bo zbieram na kupę a potem wszystko trzeba przez piwnicę wynosić.

Ogród... reni 18:30, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
reni napisał(a)
Moja vanilla fraise już się przebarwia









Piękna hortensja, moja ma dwa kwiaty
Ale jeśli twoja ma tylko dwa lata, to może moja na drugi rok też będzie taka śliczna?
Ogrodomania Oli 18:27, 14 sie 2012


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Do góry
Pozdrawiam wszystkim, którzy do mnie zaglądają.

Sierpniowe kolory, deszczem odświeżone ...


Joaśki ogród z wyobraźni - początki 18:23, 14 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
Jak by ktoś miał ochot mi doradzic bo się zastanawiam, do tego rowak wsypać korę przekompostowaną, czy zostawić rowek???

Bo zastanawiam się jak lepiej zrobić "bufor" przeciw przerastaniu chwastów z działki
sam rowek, czy wypełniony korą?
Ogród... reni 18:22, 14 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
reni napisał(a)






Ładna fuksja ja też mam swoje begonie z cebulek hodowane piszesz Reni ,że horti Anabell się poklada właśnie zrobilam swojej zdjęcie po deszczu i to sporo padało
Mój kawałek raju II 18:22, 14 sie 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Do góry
Rany Julek ! Aniu mówiłaś, że przyjdą róże, ale nie dodałaś że takie piękne
Mój kawałek raju II 18:03, 14 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dzisiaj przyszły kolejne róże i Austina i Tantaua i Harknessa i Kordesa
1) L'aimant (Harzola) - 2 szt. inaczej nazywana Merlin lub Oxfort
2) Candlelight - 1 szt. (Kordes)
3) Camelot (Hareden) - 1 szt.
4) Avalon (Hardeluxe) - 1 szt.
5) Pastella - 1 szt. (Tantau)
6) Sharifa Asma (Ausreef) 1 szt.
rozwniety Merlin a jeszcze 2 przyjdą później z odkrytym korzeniem
Letnie skrzynki balkonowe i donice 18:02, 14 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
zaczarowanaa napisał(a)


Ogród... reni 17:58, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry




Ogród... reni 17:55, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry







Norweski ogródek... 17:52, 14 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
zaczarowanaa napisał(a)
hei


pozdrawiam was wszystkich



ale śliczna kompozycja
Lecę w kulki... 17:49, 14 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
kasik778 napisał(a)

Witam! Dziś zdjęcia robocze.................
U mnie w ogrodzie ostatnio cięcie......
Zaczęło się od tawułek, ale jeszcze nie wszystkie przycięte....
potem poleciały ligiustry...

i znowu tawułki...



...one expresowo się odradzają, te suche badylki w momencie są zielone...., a że mam tam korę wcale mi to nie przeszkadza....



pobojowisko po wierzbie....

przyszła kolej na zawijaski.....już się prosiły.......


i voila...


....tne nawet surfinie...
Zapraszam taką panię na krzesełko...

i dziękuję paniom.....

...po deszczu trzeba było im pomóc...i na chwilę widać doniczki
Nawinęła mi się jeszcze taka......

...no i brzoza....

wreszcie widać jej pień, była już do ziemi.............

Tytuł wątku mógłby mieć z powodzeniem nazwę.....ogród do cięcia...

przywitam się, bo jestem pierwszy raz, bardzo mi się u ciebie wszystko podoba i dom i ogród, fajnie, że tak pięknie przerobiłaś dom,różnica jest ogromna







Aniu...relacja bomba! a zawijaski w kulkę cięte idealne, czemu nijak ja tak nie potrfię!!
Kubusiowo 17:47, 14 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
kaisog1 napisał(a)
No ale żebyście nie myśleli, że ja tak w ogóle nic nie robiłam....

Przyciełam u Teściów w ogrodzie trzemilnę na pniu. Pojecia nie mam co to za odmiana bo takie duże liście jakieś ma. Ale były takie piękne gałazeczki po ścięciu, że zapakowałam je do donic trzech i tak sobie po jakims czasie przyjechały do Kubusiowa. Zlitowałam sie nad bidakami ściśniętymi i zaczęło się....







Gosia no super robota
\a ile sadzonek!!!!!
pogratulować!
Początki w Kruklandii 17:45, 14 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Do góry
Juzia_G napisał(a)




Ładnie to wygląda, a żurawkom daj czas podrosna to będą bajeczne
Ogród... reni 17:42, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Do góry
Moja vanilla fraise już się przebarwia







Letnie skrzynki balkonowe i donice 17:41, 14 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Petunie, lwia paszcza i niebieski żeniszek





Świetnie się prezentują w tej donicy
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 17:39, 14 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
ana_art napisał(a)






Przytnij cisy górą, aby miały ładną linię poziomą

Już przycięte


Aniu, cieszę się, że pokazałaś tę rabatę, bo ja też się będę na niej wzorować; powiedz, co rośnie w gazonach? i co dasz w środek!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies