Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród na Cedrowej 12:59, 12 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
anieszka napisał(a)
Danusiu - spójrz swoim okiem i powiedz, co jeszcze dodać lub zmienić, myślę o kuli cisowej na pniu a pod nią 2-3 mniejsze ??? W miejscu gdzie teraz stoi donica
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 12:57, 12 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kondzio napisał(a)
Witam Danusiu gratuluje 600 tnej strony i jak zwykle pieknego ogrodu i miłego spotkania


Niedługo wystąpisz też wśród tych hortensji
Ogród taki sobie 12:25, 12 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Do góry
Ogród taki sobie 12:20, 12 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Do góry
A tu weigela na pniu


Uploaded with ImageShack.us

Róża na pniu


Uploaded with ImageShack.us

i powojnik tegoroczny z Biedronki


Uploaded with ImageShack.us
Ogród taki sobie 12:16, 12 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Do góry
A tu zjęcia z małego ogródeczka przed domem:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Ogród taki sobie 12:14, 12 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Do góry
C.D


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Nie mam najnowszych zdjęć jak to teraz wygląda,jutro zrobię i wstawię.
Ogród taki sobie 12:11, 12 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Do góry
Z maja


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Ta mała półokrągła rabatka jest moich dzieci,same sobie założyły i dbają.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Ogród taki sobie 12:08, 12 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Do góry
Tu już zdjęcia z maja


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Ogród taki sobie 12:03, 12 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Do góry
C.d zjęć z marca


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Trampolina już stoi w innym miejscu,bo pod koniec marca wywiało ją za bramę.
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 11:58, 12 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
andziulka napisał(a)
lobelia ciekawa jestem jak przetrwa zimę. Kupilam na wiosnę



Radzę przykryć chociażby gałązkami jedliny, moja wymarzła w tym roku. Miałam ją dwa lata, nigdy nie przykrywałam, a szkoda, bo może by przeżyła...
Ładny widok z okna, jałowce spore, jak połączą swoje gałązki będzie niezły szpaler. Ile lat mają?
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta 11:49, 12 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Z okazji pierwszej seteczki samych wspaniałych nasadzeń, przyjemności z prowadzenia wątku i aby Ci kwitło i rosło pięknie, a zdjęcia z Twojego pięknego zakątka cieszyły Twoje i nasze oczy.

Testowe dodawanie zdjęć 11:39, 12 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Do góry
Witam testuje dodawanie zdjęć


Uploaded with ImageShack.us
Ogród taki sobie 11:38, 12 sie 2012


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Do góry
Witam jestem nowa na forum,przeczytałam kilka artykułów,wątków, obecnie jestem na wątku Sylwi.
Piękne ogrody się tu naoglądałam, mój jest taki sobie nieciekawy. Jak narazie robię w nim wszystko sama jestem laikiem nie mam pojęcia o projektowaniu.

Pokaże Wam, chociaż trochę mi wstyd za mój ogród. Uwagi mile widziane.
Mam coś problem z szybkim wstawianiem zdjęć.

Zdjęcia robione w marcu tego roku.











Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta 11:36, 12 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Wandziu gratuluję pierwszej setki i rychło liczę na następną, idzie jesień więc będzie okazja robić najpiękniejsze foty roku. Może się wstrzelę na pierwsze miejsce. Niestety pośpieszyłem się, następnym razem może się uda.
Pozdrawiam Cię serdecznie, moja kleome w prezencie.
Ogrodnik mimo woli 11:22, 12 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Czy te super narządka już testowałaś?
Ciesze się że na razie foty śmigają
Marta pisała o przebarwianiu się Twoich prezentów, to pokazuję. Grujecznik jest piękny jesienią i pachnie ale ja jeszcze nie poczułem tego zapachu ciasteczek, na wiosnę jest też piękny ma fioletowe liście. Miłorząb też ładnie przebarwia się n żółto.


To miłorząb z Wrocławskiego botanika.

Zdjęcia grójecznika i miłorzębu robiłem jeszcze soniakiem, jego kolory są takie sobie.
Pozdrówka
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 11:12, 12 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Do góry
Gardenarium napisał(a)








Danusiu, witam serdecznie. Ja odcięta od swiata na tej mojej wycieczce rowerowej, a tu tyle ciekawych wydarzeń.Najpierw spóźnione gratulacje z okazji 600-setki. Irenka zrobiła Ci niezłą niespodziankę z okazji urodzin. Wyglądacie na tych fotkach jak Alicje w krainie czarów. Nawet ta piekna hortensja nie przyćmiła Waszego czaru i uroku. Nie musiałyście przechodzić przez magiczne lustro, bo w Twoim ogrodzie czar panuje juz przed nim. Super dziewczyny, super emocje. Pozdrawiam serdecznie.
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta 11:11, 12 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Alez glina zrobiła zamieszania na wątku

Mozilla też odmówiłą wklejania fotek.... jak na razie diałam na Operze.... i jak na razie chodzi bez zarzutu...

Mogę przegapić wiec już teraz składam Ci gratulacje z okaji 100 stron pięknych kfiatków domowych i ogrodwych oraz firaneczek (bardzo mi sie podobają)...
I moje kfatuszki dla Ciebie... a w zasadzie tegorocznie posadzony Grahamek


Moje poletko 10:57, 12 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Celina napisał(a)
Kolejny dzień przed nami .
Dobrej rodzinnej niedzieli!

Idę robić polędwiczki i sos kurkowy




Obiadek szykuje się prima sort miłej niedzieli Celinko, mnie ręce swędzą do roboty, tyle tu jeszcze chwastów, no ale cóż niedziela to niedziela, będę odpoczywała
Ogrodnik mimo woli 10:50, 12 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I zaczyna sie czas wrzosów....
Ogródek Anity 10:44, 12 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
Wszystko kwitnie jeszcze i tylko juz chłodne noce przypominają o kończącym się niedługo lecie...
róże...






floksy...


powój pnący...może prymitywny, ale piękny...


rozchodniki zaraz rozkwitną...


powojnik...


liliowiec stella doro-malutki, bo tez niedawno zdobyty

i wrzosy tez juz zaczynają kwitnienie


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies