Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 00:47, 11 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
cudowne kamienie...


i Marysia przy nich...

oraz Laurka...
Knockpatrick Gardens Ireland 00:44, 11 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry






Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 00:44, 11 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
Klamber przy pracy


jedna z grup towarzyskich - zresztą bardzo zmiennych...


z Anią na tle pięknego OKA


i z dziewczynami...
Puste pole z wysepką kwiatową 00:42, 11 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
tengel27 napisał(a)


Tereniu, Miluśka – ten rozchodnik w ub. roku był niewielką sadzonką, ku mojej uciesze tak pięknie się już rozrósł i zakwitł pierwszy. Inne całe w nabrzmiałych pąkach jeszcze.... Będę się chwalić...
Celinko – no popatrz, jak ja manipuluję... Niby ładnie, ale w całości już mi się nie za bardzo podoba i chętnie bym wszystko przerobiła, ale sił brak...




A dla mnie to wygląda cudnie - uwielbiam takie kolorowe poduchy!



Popieram - też mi się podoba



Elu ja też popieram , ale mnie najbardziej rzuca się na oczy Twój mięciuśki trawniczek, przecudownej urody i koloru ....miodzio
zielonastrefa 00:38, 11 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Do góry
MilenaP napisał(a)

Idzie wiosna, a wiec jak szaleć to szaleć. Dołączam zdjecia prawie wiosennego deszczyku w moim ogrodzie

Witam
Przechadzam się po twoim ogrodzie i co widzę ? śliczne zdjęcia!!
Naprawde cudne!
Ide dalej
Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 00:38, 11 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
piękne grzybienie...

koncert Zbysia...
Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 00:34, 11 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
Ania w pięknym OKU ...
Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 00:32, 11 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
witam
pewnie już wszystko było na zdjeciach...
więc tylko kilka jeszcze ...
Ania z chrzestnymi ... pismo obrazkowe wszystko mówi
Knockpatrick Gardens Ireland 00:29, 11 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
Dalszy ciąg zdjęć specjalnie dla Danusi, Ani, Moniki, Kondzia i Pszczółki ...i nie tylko. Pszczólko może kiedyś gdy spotkamy się w realu...Jestem pewna, że byłabyś zachwycona ogrodem tak jak ja.



Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy. 00:26, 11 sie 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry
Zuza, niesamowita wyprawa!!!!! Zdjęcia super. Ależ mieliście przygody



zuza12 napisał(a)

A tego bardzo lobię, tylko nie wiem jak się nazywa.



A to języczka pomarańczowa, też mam i bardzo lubię
Pszczelarnia 00:14, 11 sie 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Ewo, widzę, że Ania już napisała jaka to odmiana róży, o jej zaletach rozpisałam się u siebie..
a Tobie zostawiam jej kwiatuszki ..


Mój mały raj na ziemi :) 00:14, 11 sie 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry
I ja też do gratulacji sie dołączam
Marzy mi się Siedlisko.... 00:14, 11 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Do góry
AniaK napisał(a)
Robiąc wieczorny obchód ogrodu, bawiłam się lampą błyskową.Fajnie roślinki się zmieniają, o tej samej porze a całkiem inne
bez lampy i z lampą




Aniu wygląda to świetnie
Ogrodnik mimo woli 00:13, 11 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Aniu w związku z tym, że idę spać też gratuluję Ci przed czasem 0ŚMIU SETEK pięknie i barwnie opisujesz swój ogród i wszelkie z nim zmagania, interesująca lektura nie pozbawiona smaczków i humoru dziękuję Ci za to Aniu dobranoc

Ogródkowy chaos u monitki 00:12, 11 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Do góry
monitka napisał(a)
U nas znowu dziś deszczowo było i parę zdjęć z kropelkami zrobiłam. Cudnie to wygląda na roślinach
niby odrobinka wody a wygląda jak klejnot ...












Moniczko piękne zdjęcia!!!!cudowne poprostu
Różanka wygląda równie wspaniale...
pozdrawiam cieplutko
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 00:05, 11 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Do góry
popcarol napisał(a)
Ławeczka!




Wybaczcie ale sama jej nie podniosę... i tak jestem z siebie dumna bo ją osobiście skręciłam, bez instrukcji (nie dali łobuzy Jak wróci M postawimy centralnie względem okienka od garażu...



Karolinka piękna!!!!!!!!!chyba jesteś zadowolona co? wygląda pięknie serio i bardzo fajny kolorek
gratuluję również własnego artukułu
pozdrawiam i będę na bieżąco
Rajski ogród Ani 00:05, 11 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Zakwitła jedna, jedyna kana...
Ogród na Cedrowej 00:04, 11 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
MilenaP napisał(a)
ja bym dała rząd żółtej, a na kraju rząd czarnej, a gdyby udało się ......powiększyć rabatę to poniżej czarnej ponowiła rząd żółtej


Czyżby o takie połączenie chodziło ?

Rajski ogród Ani 00:03, 11 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bieluń trochę się rozpanoszył szkoda, że to kwiat jednego dnia

Ogrodnik mimo woli 00:01, 11 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
Gratuluję 800-tki. Będzie brakować Twoich zdjęć. U mnie po zainstalowaniu Chrome mogę wgrywać zdjęcia, choć trwa to dość długo. Pozdrawiam

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies