Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012
00:47, 11 sie 2012
cudowne kamienie...
i Marysia przy nich...
oraz Laurka...
i Marysia przy nich...
oraz Laurka...
Idzie wiosna, a wiec jak szaleć to szaleć. Dołączam zdjecia prawie wiosennego deszczyku w moim ogrodzie![]()
![]()
![]()
A tego bardzo lobię, tylko nie wiem jak się nazywa.
![]()
Robiąc wieczorny obchód ogrodu, bawiłam się lampą błyskową.Fajnie roślinki się zmieniają, o tej samej porze a całkiem inne
bez lampy i z lampą
![]()
![]()
![]()
![]()
U nas znowu dziś deszczowo było i parę zdjęć z kropelkami zrobiłam. Cudnie to wygląda na roślinach
niby odrobinka wody a wygląda jak klejnot ...
![]()
![]()
![]()
Ławeczka!
![]()
![]()
Wybaczcie ale sama jej nie podniosę... i tak jestem z siebie dumna bo ją osobiście skręciłam, bez instrukcji (nie dali łobuzyJak wróci M postawimy centralnie względem okienka od garażu...
![]()
![]()
ja bym dała rząd żółtej, a na kraju rząd czarnej, a gdyby udało się ......powiększyć rabatęto poniżej czarnej ponowiła rząd żółtej