Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 21:57, 10 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
No i mamy spontaniczne spotkanie u mnie Cała relacja jest tutaj https://www.ogrodowisko.pl/watek/1528-ogrod-nie-tylko-bukszpanowy-czesc-ii?page=596

Niesamowita rzecz się dzisiaj wydarzyła

Irenka z Miłkowa po prostu wsiadła w samolot i przyleciała do mnie Nie ma to jak spontaniczne działanie i powiew młodości, jak to mawia Irenka.

Czad i jeszcze raz czad, to oznacza, że można jednak się zdobyć na decyzję w ciągu minuty. Irenka - jesteś niesamowita

Oto moja droga na lotnisko



Jak się okazuje lotnisko wypiękniało, te kompozycje są naprawdę godne do naśladowania





Rajski ogród Ani 21:57, 10 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Sebek napisał(a)

Wreszcie rozkwitła mi werbena patagońska z nasionek od KasiWB



Ania - we wrześniu będziesz miała kwiecia, że aż Cię głowa rozboli - one są niesamowite z rozrastaniem !
Sebku właśnie na to liczę
Ogródek Hanusi po zimie 21:56, 10 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Gratulacje Haniu życzę tysiączka i więcej

W cieniu - zacieniona 21:55, 10 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Cobra
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:55, 10 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
no proszę bardzo o to żurawki zapakowane, w trakcie rozpakowywania i rozpakowane


Rajski ogród Ani 21:55, 10 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
an_tre napisał(a)
Wreszcie rozkwitła mi werbena patagońska z nasionek od KasiWB



Ania - we wrześniu będziesz miała kwiecia, że aż Cię głowa rozboli - one są niesamowite z rozrastaniem !
W cieniu - zacieniona 21:54, 10 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Vanillie...już różowieje.
Po prostu ogród... 21:52, 10 sie 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Dopiero dzisiaj, pierwszy raz od powrotu z ulopu, porobiłam parę fotek w ogródku - zapraszam do środka







Rajski ogród Ani 21:49, 10 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Wreszcie rozkwitła mi werbena patagońska z nasionek od KasiWB

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:48, 10 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Ale fajne spotkanie tam napewno był większy pokaz mody znając Irenkę na taką spontaniczność nie każdego stać, ale przecież to jest nasza Irenka a z narzędziami "jaja" jak by miała paragon od Was to by się nie czepiali, u nas jest wszędzie pełno takiej głupoty
Danusiu na 600 stronkę cytryniec chiński z Ol., zima idzie cytryniec robi się pomarańczowy
Po prostu ogród... 21:47, 10 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
To ja też gratuluję roczku

Rajski ogród Ani 21:46, 10 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Często dodaję czarnuszkę do bukietów, jest taka delikatna i urocza
...a tu taki galimatias czarnuszkowy

Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy. 21:44, 10 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Do góry
Znacznie lepiej było z noclegami. Do perfekcji opanowaliśmy rozkładanie i składanie namiotu.







Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 21:43, 10 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry




Miałam zamiar pozrywać malinki i przynieść do domku.Niestety nie doniosłam ! Trafiły wprost do mojego dzioba!!
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:43, 10 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Gardenarium napisał(a)





WOW! CUDNE FOTY
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 21:42, 10 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Gardenarium napisał(a)

Gratuluję 600 Danuś



Śliczny pomysł ze zdjęciem, jak to wymyśliłeś ?


Samo się wymyśliło, bo białe dalie całe połamane Ale kwitną na trawniku, bo nie uschły Mam jeszcze w donicy, ale marna jakaś...
Rajski ogród Ani 21:42, 10 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
an_tre napisał(a)

Kolorowo u Ciebie Aniu...u mnie jednoroczne już wypadły...do kompostu.Ostatnie ciągłe deszcze załatwiły je doszczętnie .Teraz rabaty trzeba wypełnić...przecież jeszcze lato.Pozdrawiam.
Bogusiu u mnie cynie pięknie wyglądają, mam trochę czarmuszki i lwiej paszczy ...i dosłownie trochę astrów pomimo tego, że miałam ich mnóstwo, gdzieś po drodze do kwitnienia zginęły dopiero zaczynają kwitnąć, nie wiem jeszcze jakie kolory ocalały...

Zapomniałam w tym roku o czarnuszce...ona tak pięknie wypełnia puste miejsca,jest delikatna.
Różany sezon 2012 21:41, 10 sie 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Do góry
Dorzuce moje już drugie kwitnienie
Winchester cathedral - teraz bardziej różowa na początku kwitnienia niż za pierwszym razem

Teasing Georgia

Queen of Sweden

Tuscany
Rajski ogród Ani 21:41, 10 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Trochę kwiatków lwiej paszczy spotkanych dziś przed południem





W cieniu - zacieniona 21:40, 10 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Zakwitł długo oczekiwany liliowiec...od Badary.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies