Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miało być inaczej 23:14, 08 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
AgnieszkaBK napisał(a)








Cudne zdjęcia i piękne kwiaty
Pozdrawiam, Aguś
Ogrodnik mimo woli 23:12, 08 sie 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
cześć Ania!

przeglądam i wspominam i się śmieję

było wiele podziękowań i ja coś tam nagryzmoliłam , jednak za mało - przekaż podziękowania swoim bliskim bardzo serdeczne

a teraz przyszło mi do głowy - gdyby każdy musiał wybrać tylko 1-no zdjęcie z imprezy to które by to było ?
wiem to trudne, ale tak dla zabawy
było 25 wątków na spotkaniu - gdyby zebral 25 zdjęć to co by wyszło ?

ja mam w oczach tę miłą chwilę - nie wiem o czym gadaliscie ale wyglądało to sielankowo

Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 23:09, 08 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Irysy u mnie sie rozmnażają jak szalone. Już je w każdym kącie ogrodu mam. Uwielbiam jak kwitną tylko potem ciężko mi tolerować liście..
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 23:09, 08 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Hej Kasiu,
pojęcia nie mam jakie róże... Kupiłam 4 róże angielskie no name od hodowcy w ub tygodniu. Zostały mi 3, bo jedną dałam Teściowej.
Tak kwitną, a jak przy tym pachną!




Dokupię jeszcze 3 od tego gościa, ale na jesień - będzie miał więcej odmian, bo kopane z gruntu (te były doniczkowane).
Fasola wychodzi już nam uszami, chociaż mój M dzielnie je ją nadal Uszczęśliwiłam wszystkich sąsiadów dookoła, no i Teściów. Nie mrożę bo mam pełną zamrażarkę (m.in. ... bobu) Dzisiaj znowu góra fasoli, leży sobie na trawniku... Rodzice przyjadą w sobotę, to wezmą uff - nigdy więcej takiej ilości

Dobranoc!
Spotkanie w ogrodzie asc w Rzeszowie - sierpień 2012 23:07, 08 sie 2012


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Do spotkania u Ani i miłych wspomnień ciągle wracamy, to jeszcze kilka fotek...



















Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 23:04, 08 sie 2012


Dołączył: 24 sie 2011
Posty: 91
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Moje hortensje przeszły same siebie




Przepiękne!!!
Marzy mi się Siedlisko.... 23:04, 08 sie 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry
Dzisiaj zauroczyło mnie i moje dzieci wieczorne niebo
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 23:00, 08 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Moje hortensje przeszły same siebie





to prawa Danuś, są niesamowite

który sezon już je masz?
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 23:00, 08 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 884
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Moje hortensje przeszły same siebie





Rewelacyjne są. Zresztą jak cały ogród.
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:59, 08 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Tess napisał(a)

pienne które rosną u mnie drugi rok





Aniu, piękny ma kolor i kształt ta róża Czy znasz jej imię?

Leon mnie zauroczył ja uwielbiam koty

Teresko kupowałam je bez nazwy, była na nich tylko karteczka ' ecru ' do dzisiaj śmieje sie w ogrodniczym ze z ecru zrobiła się morela (?)
Po prostu ogród... 22:58, 08 sie 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Właśnie zauważyłam, że dzisiaj mija rok jak jestem z Wami na Ogrodowisku


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 22:58, 08 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Moje hortensje przeszły same siebie



Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje 22:57, 08 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Reni jakie to ładne, a jak Ty to robisz?
Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje 22:49, 08 sie 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Do góry
Celina napisał(a)
takie cudeńka tu ludziska pokazują!
Zachęcona, wyciągnełam z szafy To ma być cykl wianków-cztery pory roku.
Zaczęłam od Wiosny. Kiedy kolejny? nie mam pojęcia! czasu brak!



...no to masz Celinko LATO do kompletu...
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:43, 08 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
ana_art napisał(a)
pienne które rosną u mnie drugi rok





Aniu, piękny ma kolor i kształt ta róża Czy znasz jej imię?

Leon mnie zauroczył ja uwielbiam koty
Ogród Danuszy - odsłona 2 22:41, 08 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Danusza napisał(a)


magnolia nadal kwitnie





Witam, Ula odkopała, Monia dziś coś dopisała i dzieki temu wiem, zetakie cuda długokwitnące ma nie tylko Ania Monte. Pozytywnie zazdroszczę
Mój ogródek pod Gdańskiem 22:40, 08 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Monika352 napisał(a)
jeszcze kilka różyczek:


Jakie nazwy noszą twoje róże Moniko? są prześliczne !! Nie tylko one oczywiście Masz piękny ogród córcię i dom Powojniki zachwycające ,u mnie się nie udały ale popełniłam chyba błąd w miejscu sadzenia Powtórzę zakupy bo u ciebie są idealne .Potrzebuję ich sporo
Ogród Państwa Pudełek w Pisarzowicach 22:40, 08 sie 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
Sebek napisał(a)


Rh viscosum SOIR DE PARIS





Azalia japońska Schneeperle - ta mnie zauroczyła w szczególności - niziutka, drobne pełne kwiaty wpadające w zielony - tylko zdjęcia mi nie wyszły
Sebku taką mam ale dość mocno mi przemarzła,natomiast Maruszka/wisniowa/ zupełnie nic.Więc może ona jest mniej odporna na mrozy.Obym nie zapomniała jej okryć,bo warta tego wyjątku.



Ogród dla Agusi 22:39, 08 sie 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
akanta napisał(a)
c.d.[img
R.Hanza i Turboline


Piękna.
Dzięki za odwiedziny. Jak pod jakąś moją różą będziesz wiedziała, jak ją nazwać, bardzo proszę podpowiedz, jak będziesz przy okazji. Pozdrawiam serdecznie.
Kolorowe rabaty 22:38, 08 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
danuta_ napisał(a)
Witaj Marto, zdjęcie kapitalne (kiedy Ty obskoczyłaś te wszystkie stoły, żeby zebrać te goździki do kupy ?
Ja nawet nie zdążyłam powąchać
Bardzo się cieszę, że w tym wielkim tłumie była okazja, aby się poznać (i przystojnego męża
Lublin blisko - będę zagladać
Pozdrawiam serdecznie

04 sierpnia 2012 roku miałam zaszczyt uczestniczyć w niesamowitym zgromadzeniu pozytywnie zakręconych ogrodników na ziemi podkarpackiej w malowniczym miejscu zwanym " Ogrodem mimo woli"

Dzień był cudny,udany i pełen wrażeń.Dziękuję Aniu,twoim bliskim i wszystkim,którzy zadbali o każdy szczegół tego wydarzenia




Był taki moment ))))))))))))
Ja również się cieszę Danusiu i jeszcze raz dziękuję za zielonkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies