Ogrodnik mimo woli
22:16, 01 sie 2012
Aniu-przepraszam że wbijam się w Twój wątek nie na temat. Ale oglądałam Twoje piwonie w artykule o nich i się nimi zachwyciłam. Na dodatek cudowna jest ta kompozycja z iglakami i wrzosami. Ja z jednej strony mieszkam od ul.Piwonii, a tylko 1 mam cienmo różową piwonię-pięknie kwitnie. Ale to dla mnie za mało -czy mogłabym liczyć na nasionka innych które masz u siebie??
To moja
Pozdr.
To moja
Pozdr.
