Lek na całe zło czyli mój ogród
23:49, 29 lip 2012
Moja jeszcze nie kwitła, a do ogrodów przeważnie trzeba zadzwonić, żeby ktoś był i wstęp zazwyczaj 5 euro.
![]()
![]()
![]()
doczekałam się kwitnięcia kosmosów
![]()
pierwsze zbiory
![]()
trochę słońca w domu
![]()
...i rośliny
![]()
Aldonko, fajne rośliny...a co to jest na pierwszym zdjęciu? Pozdrawiam
]![]()
Hanko! cudowny portret aż ręka świerzbi, żeby sięgnąć po pastele, wyglądasz uroczo, romantycznie, ślliczna bluzeczka i przede wszystkim Twoja serdeczna zamyślona twarz...
Wspaniałe ujęcie!