Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 23:51, 28 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Sebek.. gratulacje z okazji kolenej seteczki.. i to nowego wątku.... tyś nie burza,, tyś huragan....
Pęcherznicę i tak wyeksmitujesz z tego miejsca.. bo nawet po cięciu..będzie wielka
Pogaduchy skowronków 23:47, 28 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Tak Martku! Też miałam takie odczucie.Jeżeli jeszcze ktoś się obraża,że nie dostaje
gotowych lodów natychmiast.... to już są szczyty.
Chcąc być szanowanym,trzeba szanować czas i pracę innych.
I tym stwierdzeniem zamykam te kilka słów refleksji na temat.
Miłej niedzieli skowroneczki! I ty kochana sówko,też miej udany dzień!

Kolorowe rabaty 23:45, 28 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Martek napisał(a)
Schnie trawnik Tess


Fragment niedoskonałej rabatki 3 -y






No, skoro to są niedoskonałości, to już mnie całkiem zdołowało...


Celullit? Phi, nie masz się czym chwalić, też mam )))))))))))))))
Ania z zielonego wzgórza :-) 23:44, 28 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Ankie83 napisał(a)






Witam serdecznie
chciałam zapytać jak wykonane są obrzeża rabatek? czy są to ekobordy?


Domyślam się, że jedynie placyk żwirowy ma obrzeża w postaci ekobordów - reszta to po prostu kanty
Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy 23:37, 28 lip 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
Do góry
kochani a to dla Was:

Siedział na moim dachu i czekał na jedzenie


Kolorowe rabaty 23:25, 28 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)





'Cyniowa Dziewczyno', pewnie dzięki Tobie znów do ich uprawy wrócę

Nie rób zdjęć w pełnym słońcu, poczekaj do godzin popołudniowych. Ostatecznie rób je o świcie))[/
Właśnie nie mam tak czasu,żeby obmyślać strategię fotografowania i wylatuję jak mnie ktoś sprowokuje i robię "na siłę"Troszkę zaganiana jestem i tak wychodzi,postaram się Basiu
Marzy mi się Siedlisko.... 23:25, 28 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry
Pięknie kwitnie Dabecja, lubię ją bardzo bo zaczyna kwitnąć zanim wrzosy się rozszaleją.

I tegoroczny nabytek przetacznik, gdybym wiedziała, że będzie taki ładny, to wzięłabym więcej
Ania z zielonego wzgórza :-) 23:21, 28 lip 2012


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2582
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Dzisiaj byłam także u Ani

Szałwia jest olśniewającej urody








Witam Cię Aniu, piękny ogród staje się piękniejszy, po raz pierwszy jestem u Ciebie,słów mi brak na wyrażenie zachwytu, jak oglądam wasze ogrody, no to ja jestem w czarnej dziurze.
Aniu jaka nazwa tej pięknej kompaktowej szałwii, może wiesz , piękna, pozdrawiam
Zielony Punkt - ogród Finki 23:20, 28 lip 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
pozdrowienia Martuś .ciekawe doświadczenie przeszłaś ......telewizja . ale co tam .fajne fotki

różyca dla ciebie na te 100-ówę





Marzy mi się Siedlisko.... 23:15, 28 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry
U mnie juz przyjemnie 22st. nawet wiaterek wieje.Mimo upału troszkę padało.
Zaczęłam ciąć lawendę, ale większa część została na bardziej suchy czas.
A tu taki początek


Kolorowe rabaty 23:02, 28 lip 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Martek napisał(a)




'Cyniowa Dziewczyno', pewnie dzięki Tobie znów do ich uprawy wrócę

Nie rób zdjęć w pełnym słońcu, poczekaj do godzin popołudniowych. Ostatecznie rób je o świcie))
O....! 22:57, 28 lip 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
marzena napisał(a)
fotki pająka tygrzyka...

podczas deszczu ( tygrzyk trifastiata )


i tygrzyk paskowany z ofiarą



U mnie przez dwa, trzy lata 'mieszkał' sobie i na jałowcu pajęczynkę plótł. W tym roku go nie widzę, a szkoda, bo to ładny pająk i pajęczynkę nietypową ma
Kolorowe rabaty 22:51, 28 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
marzena napisał(a)



Marta, no prawdziwie kolorowe rabaty !
bardzo ładny piętrowy łuczek kwiatów

Dziękuję Marzenko w takim pełnym słońcu to kombinuję z której strony robić zdjęcia ))))))))))))))))))))))
Mój kawałek raju II 22:46, 28 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dzisiaj wyszłam dopiero z domu o 19.00 upał niemiłosierny jeszcze teraz jest 27 st., obcięłam lawendę bo wcześniej nie miałam kiedy kwitnie oleander lekko różowy chyba od Elfika i mój duży Mina pelargonie na tarasie
O....! 22:45, 28 lip 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
...i rośliny



W ogródku Ani 22:36, 28 lip 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
Reni witam w moim ogródku


Moniko - krajanko. też Cię witam i pozdrawiam













O....! 22:33, 28 lip 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
fotki pająka tygrzyka...

podczas deszczu ( tygrzyk trifastiata )


i tygrzyk paskowany z ofiarą


Ogród w budowie - nieustającej 22:32, 28 lip 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Gabriela napisał(a)

Spodobały mi się nagle begonie wiecznie kwitnące, ale tylko białe, podpatrzyłam je rok temu w Dwóch światach. Myślę że w tym dziwnym czteroczęściowym dzbanku mają się dobrze.




I ja też tak myślę, że begoniom nieźle się powodzi. Bo w takim dzbanku rosnąć, to zaszczyt!
O....! 22:26, 28 lip 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
Danusiu, dzięki
Aniu, to kumaki

i jeszcze 'moje' kumaki - to jedyne płazy w moim stawku ( dzieki nim nie mam w ogóle komarów )...
ale teraz pokazuję ich brzuszną stronę z żółtymi/pomarańczowymi plamami...



no i stawek, w ktorym sobie żyją...
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 22:26, 28 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
zainteresowało nas to drzewo, ale nie wiem co to. Kto mi podpowie ?



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies