U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)
23:51, 28 lip 2012
Sebek.. gratulacje z okazji kolenej seteczki.. i to nowego wątku.... tyś nie burza,, tyś huragan....
Pęcherznicę i tak wyeksmitujesz z tego miejsca.. bo nawet po cięciu..będzie wielka
Pęcherznicę i tak wyeksmitujesz z tego miejsca.. bo nawet po cięciu..będzie wielka