Pogaduchy skowronków
08:43, 28 lip 2012
Przeczytałam,że ktoś prosi o zlikwidowanie wątku,bo nie doczekał się pomocy od nas....... W przeciągu 3- 4 stron zaledwie.
Zwracam się więc z apelem do nowo zakładających wątki w ,,Ogrodowisku".
Kochani, tu nie ma pracy na akord,nikt nikogo nie rozlicza z ilości wpisów na poszczególnych stronach,ani nie przymusza do udzielania odpowiedzi na zadane przez kogoś pytanie. Pomoc można tu uzyskać natychmiast,albo po długim oczekiwaniu.Każdy z nas ma swoje zadania do wykonania,swój ogród, swoje życie. Nie oczekujmy ,że dostaniemy tu gotową receptę....na urządzenie ogrodu.Sami szukajmy w literaturze ,w necie rozwiązań,które będą nam pasowały.Taka rzecz ...jak odległości między roślinami znajduje się w katalogu roślin, trzeba tylko własnej pracy trochę ,żeby wyszukać..
I nie obrażajmy się na cały świat,tylko dlatego,że ktoś napisał,że brzoza z klonem koło siebie nie mogą być.Jeżeli wg Was tak jest dobrze, to niech sobie rosną.
To od Was zależy,czy Wasz wątek będzie ,,poczytny",Czy ludzie do Was będą zaglądać.Jeżeli na wstępie,zamiast zaciekawić swoim ogrodemi własną osobą, żądacie natychmiastowych rozwiązań......można ich się nie doczekać.
Może komuś nie będzie to miłe, co tu piszę,ale mnie nie raz drażni forma zapytań o to, czy o tamto.
Tu nie ma nic obowiązkowego, Danusia daje propozycje, pokazuje jak urządza poszczególne ogrody,jakie ma z tym problemy,i w jaki sposób poprawia urządzone już na ,,zicher" ogrody po roku.Trzeba tylko czytać ze zrozumieniem
Życzę wszystkim,żeby znaleźli tu to ,czego szukacie,ale na podpowiedzi od ręki ,czy gotowe recepty......czekajcie cierpliwie.
Miłego weekendu wszystkim.
.
Zwracam się więc z apelem do nowo zakładających wątki w ,,Ogrodowisku".
Kochani, tu nie ma pracy na akord,nikt nikogo nie rozlicza z ilości wpisów na poszczególnych stronach,ani nie przymusza do udzielania odpowiedzi na zadane przez kogoś pytanie. Pomoc można tu uzyskać natychmiast,albo po długim oczekiwaniu.Każdy z nas ma swoje zadania do wykonania,swój ogród, swoje życie. Nie oczekujmy ,że dostaniemy tu gotową receptę....na urządzenie ogrodu.Sami szukajmy w literaturze ,w necie rozwiązań,które będą nam pasowały.Taka rzecz ...jak odległości między roślinami znajduje się w katalogu roślin, trzeba tylko własnej pracy trochę ,żeby wyszukać..
I nie obrażajmy się na cały świat,tylko dlatego,że ktoś napisał,że brzoza z klonem koło siebie nie mogą być.Jeżeli wg Was tak jest dobrze, to niech sobie rosną.
To od Was zależy,czy Wasz wątek będzie ,,poczytny",Czy ludzie do Was będą zaglądać.Jeżeli na wstępie,zamiast zaciekawić swoim ogrodemi własną osobą, żądacie natychmiastowych rozwiązań......można ich się nie doczekać.
Może komuś nie będzie to miłe, co tu piszę,ale mnie nie raz drażni forma zapytań o to, czy o tamto.
Tu nie ma nic obowiązkowego, Danusia daje propozycje, pokazuje jak urządza poszczególne ogrody,jakie ma z tym problemy,i w jaki sposób poprawia urządzone już na ,,zicher" ogrody po roku.Trzeba tylko czytać ze zrozumieniem
Życzę wszystkim,żeby znaleźli tu to ,czego szukacie,ale na podpowiedzi od ręki ,czy gotowe recepty......czekajcie cierpliwie.
Miłego weekendu wszystkim.
.
przy tym zastanawiałyśmy się tylko czy to wszystko tam wlizie
