Zaczynają na dobre kwitnąć dalie, ale takich popisów jak w tamtym roku nie dadzą, sporo bulw zgniło mi w ziemi przez te deszcze Bishop of Landaff Fire and Ice Toto budleje w tym roku bardzo wysokie
podobało mi się takie cuś od Sylwi ściągnięte- Wybacz kochana
i projekt Gosi
przy tym zastanawiałyśmy się tylko czy to wszystko tam wlizie, ale zawsze możnabybyło z jakiegos elementu zrezygnować
Teresko ja musz eprzysiąść do zrobienia jakiegoś niedudacznego pewnie projekciku całego mojego ogródka, zaplanować rabatki, ew. altanę-choć cały czas się wacham, no i myślałam o przeniesieniu kącika dla dzieci w pobliże domku, zeby wszystko do kupy było, ale musze do tego przysiąść, narazie nie bardzo miałam czas- w pracy jutro dużą imprezę mamy i normalnie szał był i jutro będzie
mnie samą irytuje bezczynność mojej strony, ale obiecuję że się biorę za robotę
Witam wszystkich odwiedzających dziękuję za odwiedziny i życzenia
rozkwitła Rosarium Uetersen w 2009 wyglądala tak a potem zmarzła okrutnie, teraz odbija i cieszy mnie u niej każdy kwiatek w zbliżeniu kwiat w pelnym rozkwicie Ginger Syllabub Harknessa magnolia Ann pełna kwiecia
A to nieźle wybrałaś. Jak nie przepadam za żółtym, tak ta aranżacja mnie absolutnie zachwyciła. Wszystko w żólciach, ale tak pięknie dobrane, że tylko stać i podziwiać. Będzie pieknie Tam za trawami były jeszcze takie żółte kwiatki chyba hiszpańskie margerytki. Pieknie się komponowały z hakone.
Irenko wybacz ale nie jak bylo jeszcze widno to zapomniałam fotknać, a później juz bylo za ciemno by bylo widać. Znalazłam zdjęcie sprzed kilku dni (proszę nie zwracac uwagi na bałagan do okoła )
teraz w kazdym z gazonów jest wsadzona macierzanka. Póki co cisy sa tylko z tej strony, ale później dosadze od strony placu zabaw. Na górze będzie jeszcze wsadzona śliwa pisardi, RH i serb w rogu za hortensjami.
Jutro z rana jade do Szmitów , a póżniej cykne bierzącą fotę