Iwonko bardzo Ci dziękuje za tak piękne zdjecia. Niestety muszę zamówić przez internet do siebie też limelight (niestety w okolicy nie ma), a w marketach tylko ogrodowe
Niedokładnie widzę ile ich tam posadziłaś? 2 czy 3?
U siebie dostałam Berry Marmolade, Root Beer, Plum Parfait, zobaczymy ja sobie poradzą
A i jeszcze jedno- kupiłam sobie żurawkę Lime!
Ale moje zdjęcia nic nie ukryją. Muszę ją chyba odkurzyć w słoneczny dzień, bo ziemia się przyczepiła do listków.
I coś pustawo, bo brakuje rododendronów. Teraz będzie trzeba pomyśleć o wypełnieniu....
A to zbliżenia z góry. Nie jestem wprawiona do robienia zdjęć, ale za 1000 razem wyjdzie lepiej. Jak to mówią trening czyni mistrza. Więc proszę mi wybaczyć niedoskonałości.
A tera będzie potrzebna kosmetyka dookoła. I trawnik przyciąć. Poprawić kanty. Muszę zamówić przyrządzik do kantów u Danusi.... (to też najbliższe plany, bo u mnie w ogrodzie jeszcze się kantów przez 2 lata narobię że ho,ho..)