Blaski i cienie nowego życia
14:04, 25 lip 2012
Dajano!- to nie u mnie tylko w skzkółce ogrodniczej. Taki ogród z wodą i stawem mieć to marzenie. Więc pomarzyliśmy z synem a potem zeszli na ziemię i do naszego bardzo skromnego ogródka.
Posadziłam roślinki na rabatce (młodszy syn też coś próbował, ale więcej poprzeszkadzał niż pomógł
Rozsadziłam roślinki zgodnie z planem(wanna została przeniesiona!!HURRAAAA):
Posadziłam roślinki na rabatce (młodszy syn też coś próbował, ale więcej poprzeszkadzał niż pomógł
Rozsadziłam roślinki zgodnie z planem(wanna została przeniesiona!!HURRAAAA):
