Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój kawałek raju 00:18, 23 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)
Ania, czy policzyłaś kiedyś ile masz gatunków roślin? Nie myślę o egzemplarzach, bo to zbyt trudne by było, ale gatunków! Ja zastanawiam się, czego Ty nie masz?!))
A że masz ochotę na kolejne, to pewne!
Niedługo wyślę Ci irysa trawolistnego
Basiu nie zastanawiałam się dużo mi wypadło na zasadzie prób i błędów, ale zapraszam będziemy liczyć, ale w dwóch ogrodach, tydzień wtedy nie Twój tyle nam zejdzie jak nie więcej a co do jeżówki dzisiaj patrzyłam da się podzielićzdjęcie świeżutkie z dzisiaj z bączkiem , za irysa dziękuję i pamięć
Kolorowe rabaty 00:17, 23 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
To coś dla Asc ...
Kolorowe rabaty 00:15, 23 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Kolorowe rabaty 00:12, 23 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Mój kawałek raju 00:12, 23 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Atanka napisał(a)
Aniu, pięknie zakwitły. masz tam okazów od liku. ja w bladoróżowy powojnik się zapatrzyłam...biorąc pod uwagę kilka ostatnich stron..jak on się nazywa?a agapant kupowałam jako kłącze 2 lata temu, trzymam go w szklarni cały rok, i też czekam tego lata już dłuuugo na rozkwitnięcie j e d n e g o kwiatka hehe cierpliwość ogrodnika..


Atanko miałam agapanty białe, ale w tą zimę wszystkie zmarzły cebule, więc kupiłam nowe i białe i niebieskie i teraz czekam z tamtego roku zdjęcie
dzisiaj niebieski wygląda tak
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 00:11, 23 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry




Mój 4 arowy azyl... 00:10, 23 lip 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Celina napisał(a)

I kolejne lilie się rozwijają...


Taką zakupiłam ,a wyszła różowa!

Ano, pomyłki się zdarzają. Ja zamówilam białą ostróżkę a przysłali różową!))
Kolorowe rabaty 00:10, 23 lip 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)

Troszkę oczy bolą )))))))


A dla mnie jak WIELKI WYBUCH))

interesujące zestawienie barwne, ale Basia ma chyba rację- coś jakby 'wybuchowe' te rośliny

miła wycieczka, mini przygoda z saszetką...

pozdrawiam
Kolorowe rabaty 00:09, 23 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 00:07, 23 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry




Moje poletko 00:04, 23 lip 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Celina napisał(a)
[
Też by mi się przydał niewielki hibiskusik))


Basiu wywalam już razem z ziemią! a to sie pokazuje w różnych miejscach a jakaś chemia na to, jest Ci znana??
Hibiskus masz załatwiony! Tylko sie przypomnij! A kiedy byś chciała go dostać?
Taka sadzonka jak na fotce wystarczy?


Oczywiście, że wystarczy! Mnie jest obojętne kiedy, na razie jestem w domu.

O niszczeniu grzybni chemią nie słyszałam. Ale może w necie coś znajdę, spróbuj też pobuszować po stronach. A tak na marginesie, ostrożnie z tą chemią
Jeśli pokazują się w róznych miejscach, to muszą tam być korzenie usuniętego drzewa. Ja podeszlabym do sprawy łagodniej. Grzybki w końcu zeżrą karmę i znikną. Większe siedliska lepiej usuwać, aby się nie rozsiewały.
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 00:03, 23 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry




Kolorowe rabaty 00:03, 23 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Pomyślano i o mnie czyli niedojdzie pływackiej - brodzik z ciurkadełkami ))



Rododendronowy ogród II. 00:01, 23 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Mam zdjecie serniczka.







Oj, jakie pyszności, Bożenko
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 00:00, 23 lip 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
malgocha1960 napisał(a)





Śliczna ta fuksja i dalie również. Też kiedyś miałam dalie, ale to przechowywanie...
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 23:59, 22 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Astry coraz śmielej wychylają główki





Kolorowe rabaty 23:58, 22 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
asc napisał(a)
Wszystkiego naj, naj, naj bo słyszę urodziny

I kfiotek.

Dziękuję Aniu .Nie celebruje urodzin,ale dopisałam bo to nie bez znaczenia,że akurat niespodzianka trafiła się w takim dniuFlaszka i szampan akurat na tę okazję chociaż wolę czekoladki )))))))))
Ogród u stóp klasztoru 23:57, 22 lip 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
a własnie robiłam dzisiaj fotki rodzinne u mamci i zupełnie przypadkiem rudbekia pełna
brązowa pod tojeścią





a to moja mamuśka - 80 latka .....a jakże z córuniami - wybaczcie , ale nie mogłam się powstrzymać









Kolorowe rabaty 23:56, 22 lip 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Kilka godzin temu wróciłam ze ścieżki rowerowej,która dziś wiodła nad Zalew Zemborzycki


Zielony galimatias 23:52, 22 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
asc napisał(a)


Szukam fotki ALusi.... by pokazać MIśkowi pannę w odpowiednim dla niego wieku... a tu co?????? Jakiś gołodupiec po ogrodzie lata.... i beretkę ratuje..by do końca nie być gołym........

On już usechł od tego uporczywego schylania się po beretkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies