Moje spełnione marzenie Małgocha 1960
23:05, 22 lip 2012
a tutaj moja kolejna różyczka "z patyczka"nie wiem jak się nazywa, ale pachnie obłędnie, tak jak róża pomarszczona. Krzak z którego pobierałam gałązkę teraz odpoczywa, ale ta mała za to nie
pęd z kwiatem ma całe 10cm
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
jeszcze fotki rusałki admirała na budlei...
![]()
a tu widać zwiniętą ssawkę/trąbkę...
![]()

Specjalnie dla Gabika widok z domu - na tym zdjęciu dość wcześnie rano. Słońce pada na taras (tzn przyszły taras) i można sobie na słoneczku kawkę wypić (ale rzadko, bo zazwyczaj pada). Po lewej rabata różana w budowie.
![]()
A tu widok z końca ogrodu na dom. Ciągle panuje tu rozgardiasz. W przyszłym roku będzie robiony taras, a we wrześniu odgrodzimy rowery i stojak na drewno od reszty.(na tym zdjęciu ich nie widać, ale są po lewej stronie)
![]()
I kilka porannych ujęć z dużą ilością rosy
![]()
![]()