Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Gardenarium"

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I 23:42, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Danusiu, chciałam zapytać, czy masz piwonię w ogrodzie? Mnie się wydaje, że ona by pasowała do Twojego ogrodu. Rosłaby sobie nie sprawiając kłopotu, bo jest długowieczna i przesadzania nie lubi. A i kolory by się znalazły.I jeszcze mam pytanie o doniczki.Czy to są "zwykłe" gliniane, czy tzw. terakota. Mnie Twoja opowieść o dołowaniu donic bardzo się podobała. Za tydzień wyślę Wam Dziewczyny (?) zdjęcia moich donic ale to w innym wątku.


Mam piwonie na hidcotowej rabacie Białe

Doniczki szare są z włókna szklanego a doniczki z etrakoty marki Deroma, włoskie
Nasz kawałeczek pod niebem 23:29, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Wg mnie potrzebujesz więcej roślin liściastych nawet zimozielonych, ale o kolorowych liściach - i to w dużych plamach, aby nadać koloru smutnym iglakom.

Dołóż kolorowe żurawki, trzmieliny, wrzośce, hosty, ozdobne miskanty, śliwę wiśniową, na ogrodowisku modne i popularne są hortensje Limelight, formy pienne (kule na pniu).
Z iglastych fajnie dodać cyprysik groszkowy "Filifera Aurea Nana".

Pooglądaj zdjęcia realizacji Gardenarium- to gotowe podpowiedzi jak uatrakcyjnić rabaty kolorem.
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 23:20, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Czyli roślinki w tym ogrodzie rosną sobie swobodnie z trawnikiem?
Ogród w Tarnowie 23:12, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Widziałam żółte piwonie w Anglii, pokażę je w artykule, będzie wspaniała galeria. Cudne to są rośliny.
VII Targi Ogrodnicze EDEN , Lublin 14-15 maja 2011 23:06, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Takie targi nie bronią robić zdjęć, to przecież dla nich reklama. Róbcie więc.
Wklejajcie kochani także tutaj.)
To będzie zaczarowany ogród 21:59, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Miło tutaj





To będzie zaczarowany ogród 21:58, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






To będzie zaczarowany ogród 21:57, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A teraz zupełnie inne plenery, pochowali się wszyscy za wiązem



ŚLiczny domek






Tutaj zamiast szyb fajnie będzie z lustrem





Ogród zmyślony 21:38, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dziękujemy Myszorku za gościnę i ciacha wspaniałe. Cieszymy się, że jesteś z nami i swoim "zmyślonym ogrodem".
Ogród zmyślony 21:36, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Ale zamieszanie Czyje są te siatki?





Ogród zmyślony 21:35, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Mało brakowało.... ale paprocie przecież mogę dostać od Magdy



Pakowanie, jedna taczka to za mało\





Ogród zmyślony 21:33, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A może by tak jednak kupić te białe petunie?



Zdecydowałam się na trzy białe armerie (zawciągi)



Kasia kupiła przywrotniki i hosty



Magda trzyma hosty

Ogród zmyślony 21:31, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Nalot na kwiatki











Ogród zmyślony 21:29, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
"Lecimy" po kwiatki do Kordusa


Płonie Chińskie Centrum Handlowe



Miałyśmy chęci na petunie, ale nic z tego nie wyszło




Ogród zmyślony 21:26, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Zaraz zakwitnie azalia



Ogród zmyślony 21:25, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Michał robi fotki



Fotki zbiorowe







Ogród zmyślony 21:22, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry








Verbena bonariensis - werbena patagońska 21:22, 11 maj 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Sebek napisał(a)

Dzis zapakowałam resztki Sebkowi na jutro do wysłania.
Nie mam już.

Jak to mówią - kto je ostatki ten jest piękny i gładki
Dziękuję Ci Danuś. Mogłem pomyśleć o nich wtedy jak wszystkim rozsyłałaś - co mi wtedy do głowy strzeliło ?




Sebek......kto je ostatki jest piękny i gładki......i....stawia następną oczywiście verbenę

Następne nasionka Ty będziesz wysyłał
Ogród zmyślony 21:21, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dąbrówka



"majtkowa skalnica"



"Fuksjowe" floksy szydlaste



Ogród zmyślony 21:19, 11 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Czy on jest zawirusowany?



Piękne Rh







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies