Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 14:43, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
polinka napisał(a)


I wychodzi upieczony? W smaku podobny do gotowanego?

U mnie jutro impreza i każdy z gości ma przynieść coś własnego, jedna z koleżanek zdradziła, że będzie carpaccio z buraka. Jestem bardzo ciekawa czy chociaż spróbuję


Wczoraj jadłam carpaccio z buraka na imprezie , pycha! Jak nie lubię buraków tak wczoraj się tym zajadałam!

Miłego imprezowania. Jak wróce ustalamy temin wizyty u Stefana
Lawendowy zawrót głowy 14:35, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Mam nadzieję że u Ciebie też dzisiaj słońce swieciło. Jeszcze tydzien i prawdziwa wiosna
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 14:33, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Cudowne ranniki pokazałaś.
Proszę raportuj pogode, bo wg zapowiedzi miało dzisiaj i jutro strasznie padać . W górach ma spaść full sniegu. Boje sie ze jutro nie dojedziemy
Ogród Mirelli 14:29, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Mirella na Gardeni czy w ogrodzie?
Typografia ogrodu 14:27, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
U mnie tez był mróz w nocy , ale bratki słońcu całe i zdrowe. Czekam na Twoja relacje Asiu
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 14:26, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
paola1a napisał(a)
A ja z drugiej strony Wrocławia i wiosny prawie nie ma, na pewno nie takiej jak u Ciebie, aż się buzia uśmiecha na sam widok. Ale prognoza brzmi zachęcająco- oby się im tylko sprawdziła. A hortensje kiedy będziesz u siebie przycinała?


Dzisiaj cześć ciachnęłam a resztę za tydzień lub dwa w zależnosci od ilości czasu i ochoty
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 13:49, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Mimo nocnych przymrozków kwiatki jakoś dają radę ale ni powalają na kolana5

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 13:48, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Sesleria ruszyła na całego


a te chore laurowiśnie (albo grzyb albo opuchlaki- przekonam sie za tydzień gdy je pociagnę za gałazki) do wymiany


Wycięłam trochę miskantów, a rozplenice i resztę miskantów ciacham za tydzień. teraz ma być jeszcze zimno i przymrozki a w następny weekend u nas zaczyna się wiosna - ma być po 17-18 stopni i słońce.
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 13:45, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Wiosna


Te bukszpany tak mnie wnerwiają, ze po przkewitnieciu krokusów bedzi znó rewolucja. Mam dość ich kapryszenia, chorowania, wymierania, wymarazania...




Gardenia 2016 13:42, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Pozdrawiam EKIPĘ!
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 10:00, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kup koniecznie pustynniki bo robaka niesamowite wrazenie takie wielkie kwiatostany, tylko dobrze przygotuj im podłoze, bo chyba masz taka glinę jak ja
Rododendronowy ogród II. 09:58, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Zrobiłam fotki nawozów do rh bo jakoś te moje rodki co roku zaniedbuje....
Pięknego słonecznego dnia życzę. Ty chyba dzisiaj na Gardeni?
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 09:47, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ola byc może to kwestia gleby i przymrozków. U mnie Variegata, którą mam od 2012 nigdy jesienia nie zachwycała. Ale u mnie nawet ambrowce sie nie chcą wybarwić, bo mam lato do grudnia

Ale mnie ta molinia tylko w pierwszym sezonie zachwycała a teraz raczej urodą nie grzeszyła. Zobaczymy jak w tym sezonie, bo w ubiegłym podsuszyło ja słonce
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 09:44, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Mam nadzieje, ze w marcu zawita wiosna, będziemy obserować jej zwiastuny. U mnie przymrozek w nocy, było -3, a teraz świeci piekne słonce. Mam nadzieje, ze krokusy rozwiną paki i je wreszcie zobacze. Na szczęscie białe krokusy na grafitowym zwirku nawet o zmroku sa widoczne, wiec wiem ze są
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 09:42, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
ana_art napisał(a)
w ubiegłym roku były u mnie identyczne jak teraz czyli wyglądały jak hakone po zimie, ściełam do zera i pięknie odbiły.


To dobra informacja, czyli moich nie ususzyłam tylko tak maja. A czytałam ze sa zimozielone.....
Teraz u mnie przymrozki , mam nadzieje ze po cięciu im nie zaszkaodzą
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 09:40, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
eee_taam napisał(a)
Marzenko jakie ciemne róże u wg. ciebie (twojego postrzegania kolorówpasują do Ascot ?


Z Acot mam Gospel, Purple Eden, JW Goethe i cos jeszcze przesadziłam co mi kolorem pasowało ale teraz nie pamietam ktorą austinkę chyba Darcey Bussel i Heatliff, jest tam tez Astrid Grafin von H ale jej grozi eksmisja za słabe kwitnienie.
Bij zabij nie pamietam dokładnie. Do tego kompletu mam baldawce, zwłaszcza obficie kwitnącą NN, ktora robi za tło w nogach, bo jest relatywnie nizsza
Red Leonardo tez tam rosnie ale ciut za czerwony


Ale Ascot jest na pierwszym planie królową.
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 09:37, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Zielona napisał(a)
Marzenko, w ubiegłym roku sadziłaś wiosną czosnki główkowate. Czy mimo tego wiosennego sadzenia zakwitły Tobie? Znalazłam ostatnio w garażu opakowania, o których jesienią zapomniałam i zastanawiam się, czy coś z nich będzie. Cebulki są zdrowe, bez pleśni etc.


Sadziłam ale nie wim czy zakwitły bo dosadzalam w miejsce starych sadzonek. Z tego co czytałam czosnki główkowate podobnie jak lilie mozna sadzić zarowno jesienia jak i wiosna i zakwitną. Kwitną bowiem latem wiec nawet posadzone wiosna dadza rade wykiełkować.
Ogródek Hanusi - kolejny sezon 09:36, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Pozdrawiam w piękny słoneczny dzien
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 08:53, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Łukaszu ktore lilie doradziłbyś mi kupic do niskich białych i bladych żółtych róż Chciałabym białe niskie (1,2m) lilie, ktore obficie i długo kwitna.
Hortensjada 08:50, 27 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Fajna rocznica u rodziców. Miłego świętowania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies