Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 14:10, 30 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
ewa004 napisał(a)
Jakie lampy planujesz do salonu ?
Czy Ty przypadkiem tych swoich czarnych lamp nie zakupiłas całkiem niedawno ?


Białe lakierowane w kształcie sporej łezki. Oglądałam w knajpie, sa niedrogie i rozjaśnię jadalnie. Ciągle mi ciemno... coś nie tak ze mną.
Czarne lapy pójdą nad czarne fotele. Czarne lamby chyba mają już dwa lata?
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 14:09, 30 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
ren133 napisał(a)
Marzenko
W którym wątku budowaliście ściankę wodną? Jest szczegółowa relacja z montażu? Szukam jak najwięcej informacji o ściankach wodnych bo planuję taką u siebie


W pierwszej części 29 lub 30 marca 2012
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 14:08, 30 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Juzia napisał(a)
A ja proszę o foty wszystkiego co zakwitnie, bo się szybkiej wiosny u siebie nie spodziewam.
Standardowo


Jeszcze nic nie kwitnie, krokusy wyłażą

Ogród z łezką II 10:09, 30 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ja tez jeszcze nie szaleją wiosennie. Moze w lutym ją poczuję? Mimo ze za oknem już +11 to nie działam ogrodowo
Szałwie czy lawendy? 10:07, 30 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Piekna wiosne juz masz
W Kruklandii 10:06, 30 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Wracaj szybko do swojego sprzysięgło powietrz , wód i lasów.
Mnie stolica bardzo meczy. Życję w ciągłym pospiechu a w Warszawie to juz normalnie turbo przyspieszenie dostaje...
Co z tym ogródeczkiem począć 09:57, 30 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Jestem 3 x na tak dla wisni umbra, dla czarnego plotki i dla przedpłocia a'la Przemek Ell
Tylko czy tych wisni cięzki sprzet eM nie uszkodzi?
Tu ma być ogród :) 08:24, 30 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Super donice.
Ja za miesiąc eksmituje sansewerię na rzecz bambusów ale rzeczywiście do tych szarych donic one u ciecie będą swietnie wygladać,
Rododendronowy ogród II. 08:16, 30 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Bogdziu Twoje czarowanie wiosny jest przepiekne.

Czy idziałaś kiedyś w ofercie szkółek białe lub rózowe psizęby?
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 08:07, 30 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Podobnie jak Iwonkę mnie nazwa miesiąca całkowicie odwodzi od jakichkolwiek prac w ogrodzie
Coś jeszcze, coś więcej... 23:43, 29 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Przeczytałam porady. Wezmę wszystkie aspekty pod uwagę
Moja codzienność - ogród Oli 22:16, 29 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Marne dwa świeczniki zamówiłam, juz wszystko wykupione....
Moja codzienność - ogród Oli 20:55, 28 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Skusiłam się na Twoje miedziane linki
Typografia ogrodu 20:53, 28 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Informuję że zakochałam się w majątkowym różu z szarym . Miedż tez nabyłam. Na razie malutkimi kroczkami. Ale muszę lampy w salonie znów wyminić i uciec od czarnego....
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 20:31, 28 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
A ja dzisiaj majtkowe poszewki na poduszki zamówiłam gusta sie zmieniaja
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 20:14, 28 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Antracyt to dla mnie ciemny grafit
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 20:14, 28 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
popcorn napisał(a)
zdrówka Gosia!
kto powie czy bardzo drogie były ciemierniki na gardenii? wypasione i drogie pewnie?

pozdrawiam!

Double po tyle były, ale inne były tańsze , chyba tez po 15. Makkasia będzie pamietać
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 19:47, 28 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kindzia było kilka, ktore się obroniły przed ślimakami... A właściwie trzy na krzyż....
Ewo Pszczolko stella zaklepana
Ewo z Kuby - laury w ogrodzie zimowym u mnie pod szkłem w dzień +20, za chwilę zaczną wypuszczać niwe przyrosty
Juzia nic jeszcze nie kwitnie, dzisiaj latarką sorawdzałam krokusy i przebiśniegi
Pszczelarnia 18:31, 28 sty 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
Ewka jak nie będziesz reflektować to pamiętaj o mnie, każdy kawałeczek bulwki przyjmę z otwartymi ramionami( byle nie cały wóz)Nie wiem ile Madżenka wydaje
W Kruklandii 07:00, 28 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Hi hi mysłam, ze juz cos w ogrodize kopiesz, ze tu tyle postów. Hi hi dziewczyna z tatuażem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies