Ogrodowe marzenie Mrokasi
14:26, 12 lut 2022
Agata, powiem szczerze, pogoda u mnie faktycznie do pozazdroszczenia
.
Trawnik wbrew pozorom jest w katastrofalnym stanie. Biegające psy nie pomagają
. Ale nic to, zwertykulujemy, zwałujemy, dosiejemy i nawieziemy i będzie ładny
.
Póki co mam jako tako ogarnięte dwie rabaty za domem.
Jest radość
. To to samo miejsce, które pokazałam rano.
Trawnik wbrew pozorom jest w katastrofalnym stanie. Biegające psy nie pomagają
Póki co mam jako tako ogarnięte dwie rabaty za domem.
Jest radość