Czas zacząć planować sezon

mam obawy jak to będzie, bo zapowiada mi się dużo pracy zawodowej, ale bez planu nic nie podziałam
Priorytet to dokończyć rabatę przy domku narzędziowym, tzn. zrobić obrzeże z kostki i wyściółkować. Teraz na zimę zrobiłam kopczyki z przekompostowanej drobnej kory gdyż miałam obawy o nowo posadzone rośliny.
Dla przypomnienia:
Wykonać drewnianą ściankę przy powiększonej rabacie i zastanowić się czy dosadzić hakonechloa

Mam nadzieję, że młodziutki klon przetrwa zimę, bo to on ma tu rządzić
Ostatni plan na ten sezon to
wydłużenie tarasu w tył działki z miejscem na palenisko. Nie mam pomysłu dlatego zaraz wrzucę miejsce i uśmiechnę się do Was o pomoc