Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:28, 02 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:20, 02 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:15, 02 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:09, 02 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
ptasich nie mam kiedy cykać
wpadam do ogrodu nasypać w karmniki, podać w kurniku i wolierze, z Leosiem na spacer nakarmić jego i koty i już musze wracać żeby babci posiłek dać ....kiszka w tym roku... karmniki też już wołają o wymianę



Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 17:51, 02 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Były wykopane te kwatery, wybrana ziemia i jak masz ubogą, to użyźnij i nasyp lepszej ziemi.



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 17:48, 02 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
Obiecane mrozowo śniegowe fotki, choć to już wspomnienie z okresu Świąt


łąka była nie skoszona jeszcze

Bawarka 15:27, 02 sty 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry



A to...Chyba czosnek ozdobny?

Bawarka 15:26, 02 sty 2022


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Alija napisał(a)
Kasiu, ależ piękności pokazujesz, trudno oczy od nich oderwać. Tym bardziej, że za oknem zima, a do wiosny jeszcze daleko.
Fajnie, że już jesteś.
Pozdrawiam.


Alijko, oj tak, te kwiaty, ale i liscie sa cudowne...
Mowisz ze do wiosny daleko?

U mnie juz pierwsze wiosenne proby generalne Co prawda jeszcze i mroz scisnie i zasypie nas sniegiem, ale takie widoki, bardzo ciesza

Kompozycje z trawami w roli głównej 14:42, 02 sty 2022


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Do góry



31 grudnia 2021
Zieleń, drewno i antracyt 14:13, 02 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13536
Do góry
nicol21 napisał(a)
Wszyskiego najlepszego w Nowym Roku!!!
Hiacynty na BN to świetna sprawa. W tym roku, w obliczu nadmiaru zabawek dziecięcych wszelakich i niemożliwości stawiania dekoracji npna stoliku kawowym nie kupowałam, ale lubię. Co do zapachu to zaiste mniej intensywne, ale czasem mi się trafiały takie dość mocno pachnące. Zapach zdecydowanie zdrowszy niż z tych sztucznych zapachów we flakoniku czy innych takich.

Też wolę takie naturalne zapachy do domu Nawet intensywny hiacynt jest przyjemniejszy dla mojego nosa niż sztuczne zapachy. Jak mnie za bardzo męczy, to go wynoszę do pokoju obok, tam nikomu nie przeszkadza, a zapach w lżejszym wydaniu roznosi się po domu



Znalazłam wczoraj na spacerze w lesie, wśród "zwykłych mchów" taki mikrokosmos. Strasznie mi się spodobał, nawet ten ślimak idealnie tam pasuje
Przepraszam za lekką nieostrość, ale deszcz uniemożliwiał mi dobry podgląd



Sezon 2017 u Hanusi 13:30, 02 sty 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Jolu,coś_za_coś!_Ale_za_to_kalina_chyba_pachnie?

Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :) 12:11, 02 sty 2022

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3589
Do góry
Tyle zostało z moich selerów...



Prymule


Góry widać



Sezon 2017 u Hanusi 23:17, 01 sty 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Nie,krokusów_na_balkon_nie_sadzę.Po_prostu_jesienią_wrzucam_napotkane_cebulki_przy_
robieniu_porządków_ogrodowych_do_doniczek,i_po_przysypaniu_ziemią_zostawiam_w_mojej_szklarni.
W_czasie_przypadkowej_bytności_w_ogrodzie_przywożę_stopniowo_na_parapet-poczynając_od_połowy_stycznia_jak_już_jest_więcej_światła.2,5_miesiąca_kwarantanny
bez_nadzoru_im_wystarczą_do_zakwitnięcia.

A_po_odwilży_teraz_można_wstawić_gałązki_forsycji!
W_2_tygodnie_zakwitną.


Ranczo Edy 22:49, 01 sty 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
I już jest ...
Trza foty świeże porobić obiecuję jutro ...tym czasem pijemy

Buziaki


Sezon 2017 u Hanusi 22:41, 01 sty 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Aniu!Dziękuję_serdecznie!



Cudeńka wiosenne
Bawarka 21:07, 01 sty 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Kasiek napisał(a)


Nie znam drugiej takiej osoby jak Ty, z taka czysta dusza i dobrym sercem...
Wiem ze...wszystko juz wiem.
Ale za to tutaj, to ja Cie udusze




Mirkowy ogród (początki) 20:36, 01 sty 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
U mnie po roztopach wygląda jak na wiosnę trawa zielona i pełno krecich kopców.
Czekam na takie widoki i na cebulowe bo trochę i u w tym roku posadziłam.
Wstawię kilka fotek na poprawę nastroju






Życzę szczęśliwego zdrowego 2022 Roku
Sezon 2017 u Hanusi 20:33, 01 sty 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Aniu!Dziękuję_serdecznie!

Blaski i cienie nowego życia 20:12, 01 sty 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Ula ślę noworoczne życzenia, przede wszystkim zdrowia i pogody ducha, bo ogród pięknieje z roku na rok.


Dzięki

Takie kolaże w tym roku zrobiłam




Blaski i cienie nowego życia 20:10, 01 sty 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ula Twoje trawy jeszcze w super kondycji My wczoraj skosiliśmy łąkę....jeszcze w starym roku


U mnie po roztopach i przez deszcz, teren jest tak podmokły wszędzie, że krety już kopią. Takich ilości kopców jak od 3 lat jest to nigdy nie widziałam. Idziesz zrobić fotki i chlupie pod nogami więc czekam na wiosnę
Że wspomnień jesiennych:

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies