Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w dolinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w dolinie

Roocika 15:17, 31 paź 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Dzisiejsze przez szybę

____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Martka 18:33, 31 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Asiu, piękne anemony. Grujecznik wyłysiał, ale cóż... wszystko zmęczone i potrzebuje odpoczynku Listopad niestety za drzwiami. Ach, dla mnie to najtrudniejszy miesiąc... uważaj na siebie i dbaj o zdrowie. A "kryzysik" ogrodowy czasem potrzebny, twórczy, stany zadowolenia są bardziej "jałowe" dla postępu dalszych prac, więc nie przejmuj się, że nie wiesz co dalej. Poza tym: my sobie knujemy i planujemy, tymczasem natura potrafi przejąć sprawy w swoje ręce i naprawdę zaskoczyć rozwojem sytuacji ogrodowych o tym nie zapominajmy  
Agatorek 19:09, 31 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę
Nie przejmuj się, że czasami nie wiesz, czego chcesz…to chyba normalne . Ja się zarzekałam, że jak posadzę rośliny, to nie będę ich ruszać . Tiaaaa. A po jakimś czasie okazuje się, że jednak trzeba robić przesadzanki .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
basia3012 19:53, 31 paź 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9449
Asieńko, taki nastrój to każdy miewa. I to normalne ale to mija. Teraz może jesteś przygnębiona gorszym samopoczuciem i ogólnie zmęczeniem. Za jakiś czas znowu będziesz miała plany ogrodowe i będziesz wiedziała co w ....ogrodzie piszczy.
Ściskam i pozdrawiam świątecznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
galgAsia 21:41, 31 paź 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Asia, jesień cudna Ja uważam jesień za najpiękniejszą porę roku
Mój grujecznik też stracił już liście, ale niestety nie pachniały. Szkoda...
Kryzysik jest czymś naturalnym Od czasu do czasu każdy taki zalicza, więc spoko
Zdrowiej i uważaj na siebie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Roocika 15:06, 01 lis 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Martka napisał(a)
Asiu, piękne anemony. Grujecznik wyłysiał, ale cóż... wszystko zmęczone i potrzebuje odpoczynku Listopad niestety za drzwiami. Ach, dla mnie to najtrudniejszy miesiąc... uważaj na siebie i dbaj o zdrowie. A "kryzysik" ogrodowy czasem potrzebny, twórczy, stany zadowolenia są bardziej "jałowe" dla postępu dalszych prac, więc nie przejmuj się, że nie wiesz co dalej. Poza tym: my sobie knujemy i planujemy, tymczasem natura potrafi przejąć sprawy w swoje ręce i naprawdę zaskoczyć rozwojem sytuacji ogrodowych o tym nie zapominajmy  

Martuś, pewnie masz na myśli różowe kwiatki ? To róże The Fairy Dopiero teraz rozkwitły porządniej drugi raz

Agatorek napisał(a)
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę
Nie przejmuj się, że czasami nie wiesz, czego chcesz…to chyba normalne . Ja się zarzekałam, że jak posadzę rośliny, to nie będę ich ruszać . Tiaaaa. A po jakimś czasie okazuje się, że jednak trzeba robić przesadzanki .


Dziękuję, już jest ok, nawet dziś popracowalam, dokończyłam pielenie skarpy i zrobiłam "kanciki" ale po mojemu

basia3012 napisał(a)
Asieńko, taki nastrój to każdy miewa. I to normalne ale to mija. Teraz może jesteś przygnębiona gorszym samopoczuciem i ogólnie zmęczeniem. Za jakiś czas znowu będziesz miała plany ogrodowe i będziesz wiedziała co w ....ogrodzie piszczy.
Ściskam i pozdrawiam świątecznie.


Basiu, mój kryzysie polega na tym, że chciałabym wiele ale zdaje sobie sprawę, że nie da się tego zrobić. I co tu wybrać
Ale ostatnio pochylam się nad tym, czego ja oczekuje od ogrodu... W tym pędzie zapomniałam. Więc myślę

galgAsia napisał(a)
Asia, jesień cudna Ja uważam jesień za najpiękniejszą porę roku
Mój grujecznik też stracił już liście, ale niestety nie pachniały. Szkoda...
Kryzysik jest czymś naturalnym Od czasu do czasu każdy taki zalicza, więc spoko
Zdrowiej i uważaj na siebie


Oj tak, jesień przepiękna, widziałam zdjęcia u Ciebie, park aż dech zapiera taki pokolorowany

Dziękuję za życzenia
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Ania111 19:14, 01 lis 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Roocika napisał(a)





Witaj Asiu ,

Cóż to za piękność z tymi kolorowymi listkami ?
____________________
Ania Spelnione marzenie
anpi 19:21, 01 lis 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8136
Asiu, super nowa rabatka, a z rudej kity się uśmiałam, znalazła niezłe mieszkanko
A takie zamyślenie... czasem jest potrzebne Z niego też klarują się nowe pomysły. A teraz nadchodzi ku temu też czas, by zwolnić...by potem wiosną wejść w ogród z pełnym rozmachem
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Gruszka_na_w... 21:45, 02 lis 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Mąż wysyłający zdjęcia wykorowanej rabaty, to skarb.
Pięknie wygląda ta rabata.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
SlonecznyOgrod 21:48, 02 lis 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Na antybiotyku jesteś, przeziębiłaś się?
Zdrówka, zdrówka
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies