Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Joku 09:44, 31 paź 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Basieksp napisał(a)
Tu jeszcze co nie co kwitnie






Co tu kwitnie na niebiesko? Bo nie rozpoznaję .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Basieksp 09:56, 31 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
Joku napisał(a)


Co tu kwitnie na niebiesko? Bo nie rozpoznaję .


Żagwin, on kwitnie na wiosnę a teraz takie pojedyńcze kwiatki się pojawiły
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 16:49, 31 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
Trochę pokręciłam się dziś, tak leniwie po ogrodzie znalazłam miejscówkę dla jednego korzenia, czekał na swój czas







I takie dekoracje z kamieni

____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 22:14, 31 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Rośliny wystroiły się w jesienne kolorowe suknie, aż trudno oczy oderwać... dekoracje z korzeni bardzo moja bajka, chociaż ja nie mam skąd takich wytargać, a szkoda...A piesia to sama słodycz, jest prześliczna...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 22:31, 31 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
Rumianka napisał(a)
Rośliny wystroiły się w jesienne kolorowe suknie, aż trudno oczy oderwać... dekoracje z korzeni bardzo moja bajka, chociaż ja nie mam skąd takich wytargać, a szkoda...A piesia to sama słodycz, jest prześliczna...


Te korzenie to dostałam od znajomego, wycinali bardzo stare śliwki Na nim posadziłam tojeść, powinna sobie poradzić, a będzie ładnie wyglądała jak go porośnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 10:00, 01 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
Korzenie super wyglądają, uwielbiam takie ozdoby w ogrodzie (u mnie akurat też takie pasują), szkoda, że nie są zbyt trwałe. U mnie już kilka zupełnie się rozsypało (ale przynajmniej ekologicznie, wzbogaciły glebę). ) .
Kamienne dekoracje też bardzo ładne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 11:04, 01 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
Alija napisał(a)
Korzenie super wyglądają, uwielbiam takie ozdoby w ogrodzie (u mnie akurat też takie pasują), szkoda, że nie są zbyt trwałe. U mnie już kilka zupełnie się rozsypało (ale przynajmniej ekologicznie, wzbogaciły glebę). ) .
Kamienne dekoracje też bardzo ładne.


U mnie też już kilka się rozpadło, ja niczym ich nie konserwuję, ale to ma taką zaletę, że często mchem porastają
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Anda 11:10, 01 lis 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Również lubię takie korzenie, ale jeszcze nigdzie takich do zabrania nie spotkałam niestety.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basieksp 11:18, 01 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
Anda napisał(a)
Również lubię takie korzenie, ale jeszcze nigdzie takich do zabrania nie spotkałam niestety.


U na wiosce, jest ogrom chyba z topoli, sołtys chce się go pozbyć, ale on jest ogromny i chyba bym go u siebie nie zmieściła znajomi wiedzą, że ja takie cudaki lubię I dużo korzeni właśnie w taki sposób dostałam poza tym w naszych lasach po nawałnicy jest tego mnóstwo, tylko to są iglaste, ja wolę z drzew liściastych, mają inny kolor
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 11:21, 01 lis 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Basia, a te grzybki słodkie to Twojej roboty?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies