Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miłkowo - sezon 2016-2022 08:58, 11 lis 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
O, jakie fajne nabytki! Te dynie jak damy wyglądają, a bluszcz faktycznie ciekawy.

Hanuś cieszę się, że też ci się podoba, mnie bardzo i niedrogo.
Kicia oczywiście od razu sprawdzała, miałam ubaw. Mam nadzieję, że nie zrzuci, ostatnio storczyk zwaliła.


Ptasi gaj 08:53, 11 lis 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)



Milus co jak co ale ja podlewam mam swoją studnie to wody nie żałuję.
Tak jak napisałam chyba mają za mało światła. Jeszcze wiatr im może dokuczać. Tuje trochę podrosły więc może będą lepiej zimę przechodziły.

Inna sprawa jak wiesz w tym roku rododendrony słabo kwitły jaka to przyczyna paczki kwiatowe zbrązowiała może zmarzły nie wiem.

Mam jednego rodidendrona co przy domu ten jest zawsze niezawodny. Trochę go tam robak obgryza ale kwitnie i ładnie rośnie. Ta dziura to efekt zrywania przekwitlych kwiatów.


Ładny bardzo.
Super masz z tą wodą, ja niestety na razie studni nie mam.
Od 2 lat nie dałam rodkom nawozu, nie oskubuję od razu, tylko te, co sięgam. Mam taki gąszcz, że nie da się wejść, połamałbym je, więc wiosną ciut usuwam.
Może w nowym sezonie się zmobilizuję, taka ciut leniwa ogrodniczka jestem, liczę ze same sobie poradzą, a jak padają wywalam i coś nowego sadzę.
Ogród Basi 08:46, 11 lis 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
basia3012 napisał(a)




Śliczne trawki ,
I te na rabacie i w donice

Też jestem ciekawa czy te donice zimują
Ogród z koniczynką 00:52, 11 lis 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10939
Do góry
Rumianka napisał(a)

Tak było wczoraj. Powiększona rabata będzie chyba bardziej proporcjonalna.


Ale pięknie się wpisała nowa rabata w ogród. Cudnie.
U mnie też coś wolno się wgrywają zdjęcia. Może już czas zmienić mój komputer?
Ogród Basi 00:39, 11 lis 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10939
Do góry


Ogród Basi 00:38, 11 lis 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10939
Do góry




Cieszę się, że dosadziłam do tych tawuł jeszcze 5 krzewów. Żywopłot będzie teraz bardziej gęsty i sztywniejszy. Oby tylko to była ta sama odmiana co rosnące wcześniej.





Dotąd zaciągnęłam drewniane skrzynie. Teraz po schodach potrzebuję już pomocy.

Ogród Basi 00:32, 11 lis 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10939
Do góry




Ostatnia lilia zakwitła. Sadzona wtedy jak wzięło mnie na pomarańcz.



Ogród Basi 00:30, 11 lis 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10939
Do góry


Cieszę się z rododendronów bo wyglądają na zdrowe.





Zabrałam skrzynie z zabawkami bo mokły na deszczu. Schowam je do piwnicy ale potrzebuję pomocnika.

Ogród Basi 00:25, 11 lis 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10939
Do góry




Fortegilla jako jedna z ostatnich zrzuciła liście.



Ogród Basi 00:22, 11 lis 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10939
Do góry






Ogród Basi 00:20, 11 lis 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10939
Do góry
Dzisiejszy ogród. Ciepło i słońce.







Sezon 2017 u Hanusi 23:50, 10 lis 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Wiązankę serdeczności ślę do Ciebie Haniu, dołączam życzenia najlepszego zdrowia...
Mirkowy ogród (początki) 23:30, 10 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Mirka napisał(a)

A proszę
Maluchy rosnąWiosną będę przesadzać.


Czy te Twoje maluchy (wcale nie takie małe ) to są z nasionek?
Mirkowy ogród (początki) 23:01, 10 lis 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
olciamanolcia napisał(a)


Mirka czy ta sesleria też kwitnie? Pytam bo dziś przyszła moja sesleria ale u niektórych z Was jest kwitnąca a moja ani jednej pałeczki. I u Ciebie tez …

Pokazywałam ci ją już wcześniej .Sesleria Skalna jeśli taką kupiłaś kwitnie marzec kwiecień.

A tak teraz wyglada

Pokaż swoje sadzonki.
Ptasi gaj 22:24, 10 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
CD

Kwitnie u mnie Kalina zimo zielona






Elu, chociaż listopad, u Ciebie jeszcze kolorowo.
Piękne berberysy, ja mam ich niewiele, ale bardzo mocno tnę na wiosnę.
A jutro znowu biorę się za grabienie liści.
Pozdrawiam.
Sezon 2017 u Hanusi 21:56, 10 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13739
Do góry
Haniu i ja z życzeniami Dużo, dużo ogrodowej radości, spokoju i zdrowia życzę

Mirkowy ogród (początki) 21:51, 10 lis 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 9670
Do góry
Mirka napisał(a)

Moje hortensje też wyglądają jak suche ale to normalne . Jesień już.
Nie martw się na pewno ruszą wiosną.
Jak nie to będziemy obie płakać
Sesleria skalna łapie kolorek.


Mirka czy ta sesleria też kwitnie? Pytam bo dziś przyszła moja sesleria ale u niektórych z Was jest kwitnąca a moja ani jednej pałeczki. I u Ciebie tez …
Słoneczny Ogród 21:45, 10 lis 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
SlonecznyOgrod napisał(a)
Z pozdrowieniami dla wszystkich zaglądających ♥


Darciu .

Posadziłam 2 takie srebrne świerki kłujące ,
Tylko ,że są małe ( zbyt małe )
w sklepie wydawały się znacznie większa a po wsadzeniu malutkie .
Dlatego chciałabym zapytać ,czy szybko rosną ,
bo mam wrażenie ,że chyba przyrost roczny to jakieś małe centymetry ?
A jak u rośnie u ciebie ?
Twój jest śliczny
Ogród Basi 21:39, 10 lis 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
basia3012 napisał(a)








Basiu , '
Czy ja dobrze widzę ?
Masz trawę w pojemniku ?
I to jaką dużą
U mnie jakoś nie rosną ,
coś robię źle
Ogród w Tarnowie 21:36, 10 lis 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
Richie napisał(a)
Posprzątane liście i skoszona trawa może już ostatni raz w tym roku, chociaż zdarzyło się że jeszcze w grudniu walczyłem z trawą










Jak pięknie i czyściutko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies