Hanuś cieszę się, że też ci się podoba, mnie bardzo i niedrogo.
Kicia oczywiście od razu sprawdzała, miałam ubaw. Mam nadzieję, że nie zrzuci, ostatnio storczyk zwaliła.
Ładny bardzo.
Super masz z tą wodą, ja niestety na razie studni nie mam.
Od 2 lat nie dałam rodkom nawozu, nie oskubuję od razu, tylko te, co sięgam. Mam taki gąszcz, że nie da się wejść, połamałbym je, więc wiosną ciut usuwam.
Może w nowym sezonie się zmobilizuję, taka ciut leniwa ogrodniczka jestem, liczę ze same sobie poradzą, a jak padają wywalam i coś nowego sadzę.
Cieszę się, że dosadziłam do tych tawuł jeszcze 5 krzewów. Żywopłot będzie teraz bardziej gęsty i sztywniejszy. Oby tylko to była ta sama odmiana co rosnące wcześniej.
Dotąd zaciągnęłam drewniane skrzynie. Teraz po schodach potrzebuję już pomocy.
Elu, chociaż listopad, u Ciebie jeszcze kolorowo.
Piękne berberysy, ja mam ich niewiele, ale bardzo mocno tnę na wiosnę.
A jutro znowu biorę się za grabienie liści.
Pozdrawiam.
Mirka czy ta sesleria też kwitnie? Pytam bo dziś przyszła moja sesleria ale u niektórych z Was jest kwitnąca a moja ani jednej pałeczki. I u Ciebie tez …
Posadziłam 2 takie srebrne świerki kłujące ,
Tylko ,że są małe ( zbyt małe )
w sklepie wydawały się znacznie większa a po wsadzeniu malutkie .
Dlatego chciałabym zapytać ,czy szybko rosną ,
bo mam wrażenie ,że chyba przyrost roczny to jakieś małe centymetry ?
A jak u rośnie u ciebie ?
Twój jest śliczny