Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Coś jeszcze, coś więcej... 20:56, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Pokaz te postery
Typografia ogrodu 20:54, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Beton, koronki, poroże fajnie tu u Ciebie
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 20:34, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Czekamy na wianek

Na chwilę obecną wypadły mi tylko dwa bukszpany ostre, ale kolejne dwa chore
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 20:30, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Znów o jedzeniu? Ślinię się
Ogród pod trzema dębami 20:25, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Tusiawka co tam kombinujesz? Jakie pomysła na święta? Szukamy inspiracji, podglądamy przez dziurkę od klucza
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 20:23, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Oluś trzeba ciut odpocząc coby szopkę rozebrać i teren zagospodarować Oddychaj trochę odpoczynkiem
Mały ogród Kasi 20:21, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Tabliczki piekna ale Brazylia piekniejsza przyroda i żarcie pycha, tylko te nieszczęsne favelas i przestępczośc...
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 20:18, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Wczoraj ogladałam moje trawy sadzone w pazdzierniku, chyba sie dobrze ukorzenia tej jesieni
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:15, 03 gru 2015


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
Madżenka a jakie kolorki w tym roku na święta u Ciebie?
Ja dużo bieli, bo mi śniegu brakuje+ złoty i może czarny, a na zewnątrz czerwony
W Kruklandii 20:15, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
I ja zostawiam pozdrowienia
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:12, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Wianek potrzebuję zobaczyć


Szefowa w niedziele
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:12, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Dziewczyny wpisujecie w wyszukiwarce allegro słowo honeycomb lub kula papierowa.
Wiecej za przesyłke sie płaci niż za te kule, wiec ja nie ma czau aby sie z tym bawic a ponadto wiem, ze mi takie ładne nie wyjda jak wykonane przez chińskie sprawne rączki...,
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 07:05, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Milka napisał(a)
Ladne bombki, kojarza mi sie z Japonią


Mi tez. Zachorowałam na lampki na choinke origami..... Z papieru.... Ale za drogie a przeciez program oszczędnościowy włączyłam
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 07:04, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
ren133 napisał(a)
Widzę, że tez masz szare i mniejszą czarną ... brakuje mi tylko białej
Buziaki


Białych mam chyba ze sto z poprzedniego roku ale na grafitowej ścianie był zbyt duzy kontrast, dlatego na tej scianie nie bedzie bialych
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 07:03, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Asisko_2005 napisał(a)


Madzenko a nie możesz mieć tego samego rozwiązania od strony domu? ja mam we wnątrz salonu, sterowane alarmem i nie musze się martwic wiatrami. U mnie s łonce o każdej porze dnia w salonie i gdyby nie żaluzje + klimatyzacja to bym się wytopiła na skwarkę.


Aluminium lepiej odbija promienie na zewnatrz. Boje sie, ze mi sie fotele w ogrodzie usmażą jesli beda na zewnatrz.
A poza tym moj dom lepiej wyglada z żaluzjami fasadowymi na zenątrz a to było równiez dla mnie z powodu odczuć estetycznych wazne. To moj drugi dom i takie detale były dla mnie niezwykle istostny. Ale kiedys bedzie trzeci dom
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 07:01, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Milka napisał(a)


No chyba oczu nie wymienialas, jak Iza


Zasypiałam

Moj bukszpany pstre też sie pochorowały....
Typografia ogrodu 06:59, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Świetne dekoracje. Cieszę się ze jesteś z nami już oficjalnie w tym roku jest kim sie inspirować



Ps. Chciałam zmieniac biel w domu ale mowisz ze jeszcze nie czas?
Ogród z łezką II 06:52, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Deszcz siąpi w ogrodzie a ja sie ciesze bo to potrzebne roslinom
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 06:50, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Nacieszyłam oczy dekoracjami anno domini 2014 i ..... Rudolfem Teraz czekam na Xmas 2015 u Ciebie


W ubiegłym roku myślami ze kupiłam papier pakowy do preznetów.... A okazało sie ze to była folia przezroczysta nawinięty na kartonowa rolkę....
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 06:40, 03 gru 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
polinka napisał(a)
Pytanie ogrodnicze

Kiedy ocieplić donice z bukszpanem? Mam plan na święta aby donice owinąć jutą i coś tam dekoracyjnego dorzucić, i zastanawiam się czy styropian mogę już włożyć do środka czy za ciepło?


Ja już to zrobiłam, ale jest jeszcze cieplo wiec się nie musisz obawiać. Gdy będzie w nocy na porządnym minusie to szybciutko trzeba je ocieplić. Nie zapominaj o podelwaniu teraz jesli stoja pod zadaszeniem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies