Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 14:32, 01 paź 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12206
Do góry
Madżenka, o ambrowce chciałam zagadać - czy zaczynają sie u Ciebie wybarwiać czy nadal zieloniutkie są?
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 07:04, 01 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ewik napisał(a)


Widziałam, że AnaAn zamknęła wątek Mam nadzieje, że za długo nie będziemy czekać na nowy

Tak widziałam , ale jak znam Anie to tak szybko na nowy watek nie mam co czekać...oby nie do wiosny.....
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 07:03, 01 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ensata i Zagajanka sugerowałam ze maciie krótsze doswiadczenie z konkretnym gatunkiem, a Ensata chyba ma mniejszą cieprliwosc ale moze jestem w błędzie bo za krotko znam Wasze nowe ogrody.
Co nie znaczy ze nie mozna dyskutować. Ale trudno oceniać roze po 1-2 sezonach. Ja sie odważe o konkretnej rózy coś złego napisac najwczesniej w 4 sezonie.... Bo Othello jest dla mnei najlepszym przykładem , ze dopiero w 3 seoznie zaczął wychodizc na ludzi... a ocenie go w 4 sezonie
Ogród niby nowoczesny ale... 06:58, 01 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Siatkówki nie lububię wiec wychodzę dyplomatycznie
Lawendowy zawrót głowy 06:55, 01 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Piekne fotki wieczorową porą
Eksperymentarium 06:52, 01 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ascot w drugim sezonie ma u mńie już 1-1,2 M a Red Leonardo w tym samym czasie nadal tylko 70 cm. Moze Zagajanka miała na mysli rózwego Leonarada? Ten wypuszcza długie pedy w drugim sezonie
Typografia ogrodu 06:45, 01 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Zdecydiwanie bardziej sesleria jesienna niź wydmuchrzyca
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 06:42, 01 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Szybko Ci rosną gracillimusy, u mnie tak dobrze im nie jest.
"W kolorze blue" 06:35, 01 paź 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Na trzeźwo tych wczorajszych 15 stron nie zrozumiem
Mały ogród Kasi 23:40, 30 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Piękn Alden ! Jestem ciekWa co Puccini pokaże?


Zmiane avatarka w pełni rozumieją gumowce
Ogród Małej Mi - sezon 2015 21:41, 30 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Jakis sie lepiej ta karta sformatowała, zdjęcia piekne.
Wysylke chyba jutro skompletują bo dzisija magazyn zamykał miesiąc znaczy sprzedaz ... A my końcówkę miesiaca nazywamy dniami cudów...
Ogród pod trzema dębami 21:38, 30 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
I ja sie dołączam do Łukasza

Sebek sio z tym wątkiem małżeńskim, tesciowa nie chce byc jeszcze a corka starsza o rok..
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 21:34, 30 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Hhi hi Nawigatorka się próbowała przebić z pytaniami o ruszt w tym watku cebulowo-alkoholowym. Widze ze i ona i Magda sie chyba do nałogu dały namówić

Jakby co to ja z malinowka i wiśnióweczką przyjadę. Ale moze dopiero zima przy okazji jakichś nart?

Wprawdzie jeszcz noga ciągam niesprawna, ale do zimy mam nadzieje sie zregnerowavć coby mozna sie było przy ognisku/ruszcie i napitkach rozgrzać
W Kruklandii 21:32, 30 wrz 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
makkasia napisał(a)
Juziu suuper to miejsce na różankę masz, świetna linia rabat
Juziu ja bym różę przesadzała teraz, to są róże tegoroczne prawda ?- one jeszcze nie zdążyły się dobrze ukorzenić więć mocno im korzeni nie zrujnujesz.
Mam złe doświadczenie z maczniakiem niestety u mnie prawie wszystkie róże albo mączniak albo plamistość zaryzykuj róże przy klonie będziesz się martwić w nastęnym sezonie albo i nie
macham


Dziękuję! Mi też linia bardzo się podoba
Tak, to tegoroczne róże. Przesadzę je teraz. Ensata i Madżenka też mi tak doradzały, więc będę działać.
Wszystkie róże? Oj To pewnie przez busz i słaby przewiew. U mnie jeszcze buszu nie ma, to może nie będą chorowały.
Masz rację...będę się martwić jak już coś się zadzieje

Macham, ściskam itp

Ogródek warzywny na balkonie 21:23, 30 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Olu od ktorej strony masz balkon? Czy mocno u Ciebie wieje?
Jesli nadeszłyby mrozy (takie zdecydowanie powyzej -10 w nocy ) to postawiłabym skrzynki na styropianie a wierzch warto byłoby nakryć agrowłóknina i np mata bambusową. Przy takich mrozach jakie były w poprzednich latach jesli nie zapomnisz o podlewaniu roslin zima w czasie łagodnej pogody to trawy maja sznasę przeżyc. Najlpeiej byłoby je jednak zadołować w ogrodzie
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:19, 30 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Nie wiem czy ktorych z ciekawych wątkow pominęłam ale lece do AnyAn i robaczka na rekonasans
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:18, 30 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Iwona Lwk oraz Ewa Agentka stipa to potwor, dominantka. Jezowki Catherina, ktore sa piekne gotowe były sie poddać.

Ale wszystko wskazuje na to że za rok w amazon mist będą mnie cieszyc
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:16, 30 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
iwonadm napisał(a)
Okres zamawiania róż się zaczyna czy polecisz mi jakąś termiatorkę z angielek?
kolor dowolny


Iwonko trudno o Angielkach pisac ze sa teminatorkami. U mnie niezawodna, piekna i stale kwitnąca jest The Alnwick Rose. I plamistość jej nie rusza.
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:13, 30 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
kreska napisał(a)
Dzięki Ania, pogrzębię w internecie i poczytam,
ja też przepraszam madżenale wiem że kofasz róże...


Popatrz jeszcze na różę Austina Fishermans Friend lub Prince. Piekne purpury ale łapie je plamistośc. Mi to jednak nie przeszkadza

Obie roze sa u mnie za sprawą Any
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:10, 30 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
nawigatorka napisał(a)
Tak jak mowilam nie ogarniam tych Twoich roz ale minerwe wyszukalam i.pierwsze co przyszlo mi do glowy to to,ze do Niwaliski by pasowala

A u mnie nadal na wydaniu


U mnie jest z Lavender Ice i domówiłam do niej Lavender Flower Circus
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies