Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 16:39, 22 cze 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14137
Do góry
Kasya napisał(a)
Ostatni dzień lenistwa przed deszczem

I po co ja tu weszłam, nieszczęsna! . Znów kusisz...
Słoneczny Ogród 16:34, 22 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Goździki na nieużytkach dzikich moich



Słoneczny Ogród 16:33, 22 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Ostróżki
Ta mieni się takim ultrofioletem, mam gdzieś etykietę gdyby ktoś chciał nazwę



Ta ostróżka to siewka po maminej sadzące


Biała wpadająca we fiolet
Siewki mieszańce, bo takiego koloru nie miałam


Słoneczny Ogród 16:28, 22 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
No wreszcie u mnie pada, jak się cieszę

Dzisiejsze fotki
Ismena


Eden Rose ( mówią, że nie pachnie- kłamią)

Siewka szałwii na brzegu rabaty bylinowej
Miniary Megabasi :) 16:19, 22 cze 2021

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 327
Do góry
I już koniec:


Zeszłoroczny nabytek - bez na pniu - zakwitł i zapachnił pół ogrodu. Parę lat mi zeszło, żeby wpaść na pomysł, że skoro nie mogę z braku miejsca mieć bzu, mogę mieć wersję na pniu
Miniary Megabasi :) 16:15, 22 cze 2021

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 327
Do góry
I jeszcze
Miniary Megabasi :) 16:11, 22 cze 2021

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 327
Do góry
I migawki z wiosny:
Miniary Megabasi :) 16:07, 22 cze 2021

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 327
Do góry
I tak:
(uprzejmie proszę nie zwracać uwagi na trawę, była soczysta jeszcze trzy tygodnie temu, postawiłam na oszczędność wody )
Ogród kwiatowy 16:06, 22 cze 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Alabaster

Lavender Flowers Circus

Leonardo da Vinci

Benjamin Britten
Mały podmiejski 16:05, 22 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 303
Do góry
Dawno mnie nie było na Ogrodo. Stęskniłam się. Nadrabiam straty. Trochę wyłączyły mnie sprawy prywatno -zdrowotno - zawodowe, ale mam nadzieję, że to już za mną i w końcu będę mogła zająć się ogrodem.
U mnie przez ten czas nic szczególnego się nie działo ogrodowo. Z większym spraw to zrobiłam taras Nareszcie mam gdzie usiąść. W przyszłym roku zrobię pergolę, ale teraz musi mi wystarczyć ten ohydny parasol plażowy. Za domem wybraliśmy też gruz, ziemię i cały ten bałagan który jeszcze został po budowie. Dziś mają dowieźć porządne podłoże.
Jak dobrze znów tu być


Co się dzieje z rododendronem? Żółknące liście zamkn. 16:05, 22 cze 2021

Dołączył: 04 maj 2021
Posty: 4
Do góry
Ogród Moniki z nutą czerwieni 16:04, 22 cze 2021

Dołączył: 01 maj 2019
Posty: 132
Do góry
Inversa mi żółknie jakby usychał i drugi świerk w innym miejscu też, to z suszy czy to jakieś paskudne choróbsko?
Miniary Megabasi :) 16:02, 22 cze 2021

Dołączył: 26 maj 2012
Posty: 327
Do góry
Ostatnie zdjęcia sprzed trzech lat....troszkę mam zaległości . Ale cieszę się, że Ogrodowisko nadal jest i nadal inspiruje - dziękuję Pani Danusiu. Mimo, że nie piszę, zaglądam szukając pomocy lub po prostu z ciekawości. To olbrzymia skarbnica wiedzy. No i fajnie się ogląda swój zielony zakątek sprzed paru lat
pozdrowienia dla wszystkich!
A obecnie jest tak:
Ogród kwiatowy 15:56, 22 cze 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry

Lola

Geoff Hamilton

Poppy Rose
Ogród Moniki z nutą czerwieni 15:53, 22 cze 2021

Dołączył: 01 maj 2019
Posty: 132
Do góry
Mój ogrodowy pamiętnik 15:53, 22 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Nowa12 napisał(a)
No i rabata, która rośnie powoli bo sucho i trochę do góry nogami bo jeżówki przerosły na razie hortki bukietowe. I koloru póki co brak totalnie.
Zielenina straszna .




Stipa fajniutka, taka najładniejsza jak teraz
Moja nie przezimowała...

Co tutaj masz za drzewko? Nie mogę rozszyfrować, judaszowiec?
Ogród kwiatowy 15:50, 22 cze 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Glamis Castle

Sibelius

Ballerina

Melina


Ogród kwiatowy 15:43, 22 cze 2021


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2087
Do góry
Bajazzo

Jeszcze nigdy ta róża nie kwitła razem z krzewuszkami.
Elmshorn


Florentina
Ogród z koroną w tle 15:42, 22 cze 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Do góry
Najbardziej je lubie gdy kłosy są już żółte... Ale w tym sezonie zachwycają mnie w każdym momencie

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:41, 22 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
effka napisał(a)

Daria, dzięki kochana za tyle pochwał Bardzo bardzo mi miło staram się, żeby ciagle było kolorowo ale mam kilka miejsc, gdzie wieje nudą (np. na części rabaty ze śliwami) wiosną, tam monotonia zielona, koniecznie musze jakieś kwitnące o tej porze roku wysokie byliny wsadzić, muszę pomyśleć, o tu gdzie różowe kreski.
Co teraz ładnie kwitnie kolorowe (nie chce bieli)? Może łubiny?
Szałwie odpadają bo tam za ciasno i słońce tylko pół dnia.



Koniecznie muszę powtórzyć oczko i nawet wiem gdzie, pod nowymi klonami kawałek dalej, o tu:



Obsadzę je podobnie jak to pierwsze oczko kosaćcami, bo są boskie i jakieś trawki podzielę i wsadzę przy oczku. Kastra budowlana kupiona tylko musze wykopać dziurę a czasu na to totalnie brak. Chyba dopiero po wakacjach mi się uda.

Też mam taką rabatę, którą muszę wzbogacić o kwiaty kwitnące przed latem, dam tam orliki, łubiny i nie wiem co by jeszcze
Teraz kwitną łubiny, naparstnice, ostróżki daj tam je koniecznie będzie im tam dobrze

Pod klonami miejsce na oczko idealne, ja co prawda najpierw miałam oczko potem sadziłam wokół klony hihi ale to zawsze do siebie pasuje

Żeby Cię zmobilizować to powiem, że na jesień nie będzie już takiego efektu jak latem, więc pomyśl o tym niewielkim dołku ja takie kopię jak chcę coś posadzić typu drzewko lub krzew dasz radę Ewka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies