Czy ktoś może zdiagnozować co się dzieje?
Ula chciałam Ci podziękować za roślinki przysłane przez Madzię Powiedz mi tam jest drżączka, a to drugie to ? Nie miałam czasu się przyglądać za bardzo. Na sadzenie czekają, aż temperatury odpuszczą bo by je upiekło od razu
Ona nie jest juz ładna zlazła z niej farba i generalnie nie polecam Mam inne ładniejsze Ale ciężko o ładne widoczki bo mój m wszędzie cos zostawia A to kij od szczotki a to jakaś piekna rura… juz nie mam siły zbierać po nim na okrągło te dekoracje
Sroki złodziejki kradna na potęgę , u mnie notorycznie kradna gipsowe ptaszki od Gosi i roznoszą po całym ogrodzie, potem przy plewieniu je zbieram z różnych dziwnych miejsc.