Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W Kruklandii 14:28, 21 cze 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry






Rodzynek łubinowy okazał się być biały




Rondo nr 2 jeszcze kilka sezonów będzie nabierało mocy...


Liliowo i kolorowo:) 14:22, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry




W Kruklandii 14:19, 21 cze 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
A teraz spam Ronda nr 1














Liliowo i kolorowo:) 14:18, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
ewsyg napisał(a)
Danusiu, z Twojego ogrodu bije taki spokój zapewne lubisz spędzać czas w altanie


Oj tak, bardzo lubimy, teraz znowu zaczniemy imprezowo-grilowo się w koncu spotykać, i lubie tam przysiac i popatrzec bo wokol ciagle sie cos zmienia no i posłuchać ptaszków. Nawet w te upały fajnie tam sie siedzi bo duzo zieleni to jest czym oddychac Kiedys miałam jeszcze fontanne i bardzo mi jej brakuje, musze sobie sprawić jakieś ciurkadełko





Powojniki nie bylo kied ich pokazac a kilka juz przekwitło


Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 14:15, 21 cze 2021


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Do góry
Johanka77 napisał(a)
Zatem dziś zrobiłam „cokolwiek” w ogrodzie.
Cokolwiek, bo sobota w pracy, a dziś rano jechaliśmy obejrzeć postępy nad jeziorem.

Po obiedzie natomiast wskoczyłam wypielić „łąkę kwietną”, która wyrosła mi pod jałowcami w lawendzie naprzeciw tarasu. Miałam ja tam wszystko, nawet rzepak, maki i jakieś niezapominajki

W końcu widać lawendy i nie za wysokie w pierwszym roku Krzysztofy. Tym razem nie oszukane



Śliczna ta rabata lawenda jaka idealna!!!
Choroby i szkodniki grabów, grab - Carpinus 14:12, 21 cze 2021


Dołączył: 22 maj 2021
Posty: 418
Do góry
Proszę o pomoc w identyfikacji problemu.

Na żywopłocie grabowym na wszystkich liściach jest błyszcząca i lepka substancja. Od spodu liści są jakieś małe żyjątka, wyglądają na mszyce, ale nie atakują jak na innych roślinach skupiając się w duże grupy w pewnych miejscach tylko są pojedynczo na prawie każdym liściu.

Żywopłot miał rok temu pordzewiacza grabowego, ale nie przypominam sobie by w czerwcu miał takie lepkie liście. Był pryskany w marcu preparatem olejowym Emulpar i pod koniec maja Ortusem.

Liście są ładnie zielone, nie widać jeszcze efektów pordzewiacza, przyrosty ma bardzo mocne nawet po 40cm, tylko ta lepka maź i robaczki łażące od spodu liści.


Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 14:12, 21 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
A jeszcze zapomniałam się pochwalić że z moim młodszym dzieciem wzięliśmy udział w przedszkolnym konkursie na domek dla owadów i wygraliśmy w jednej z kategorii
W Kruklandii 14:12, 21 cze 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Munstead Wood





Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 14:11, 21 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Caradonny, kolejny raz stwierdzam, że na bank je kupię





Piękna ławka, piękne palenisko i piękna Kasia

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 14:09, 21 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Roocika napisał(a)

Dorii a co to za różowe kwiatki w prawym dolnym rogu?
Busz tam masz, nie widać, że to przechowalnik, fajnie gęsto

Piękna łąka, jakoś ostatnio nigdzie nie chodzę...

To szczypiorek
A łąka to nie łąka a łan zboża
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 14:09, 21 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Kasia i Witek rozprawiali na instalatorskie tematy



Leżing, smażing



i piękna Ela z nami była

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 14:07, 21 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Musze ją mieć! Dzieło Witka jak i wiele innych pięknych i oryginalnych rzeźb



Ogród zimowy

Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 14:06, 21 cze 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Piwoniowy raj już się kurczy, prażące słońce robi swoje






lepiej posiedzieć w cieniu o popatrzeć na róże

Liliowo i kolorowo:) 14:06, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Czasem tak jest, że mamy wiedzę, stosujemy się do niej, a i tak coś nie zadziała tak jak trzeba. Widzę, że inne nie zawiodły i ślicznie kwitną.


Oj masz racje, ciągle się uczymy. Róże niektore wymroziło ale te inne kwitną jak szalone, nawet niczym nie pryskalam no i dobrze, bo nie lubie zadnej chemii stosowac.

To Bajazzo ZJAWISKOWA, kwiaty niektore jak głowy i obsypana, ze miejscami listków nie widać.




To NN kwiaty olbrzybie, pachnie











Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 14:06, 21 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Danusia łowiła kapelusz Irenki

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 14:05, 21 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry


Cudna altanka...



ale jak zobaczyłam staw kąpielowy z tarasem, oniemiałam! Pobiegłam na leżak, poleżałam, pomoczyłam stópki

W Kruklandii 14:04, 21 cze 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Easy DOes It



Boscobel





Boscobel i Darcey Bussell




Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 14:03, 21 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry

Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 14:03, 21 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 14:02, 21 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies