Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 13:41, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
greg66 napisał(a)
Krzewuszki u mnie tez zaczynaja. Porównywałem zdjęcia z zeszłego roku wyszło m-c do tyłu. A krzewuszkę mam żółtą


Ale teraz to chyba wszystko nadgoniło, oby tylko spokojnie burze przeszły. Musimy sie jakos umowic ale ciagle u mnie cos....
Krzewuszki miałam wyjątkowo obsypane kwieciem a teraz już róże....
Pozdrawiam
Ta dopiero się rozkręca, o matko jaka u mnie ogromna a ile ma pąków.












____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 13:52, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
marba napisał(a)

Danusiu, świetnie prezentują się te ogłowione wierzby. Będę musiała swoje też tak potraktować. W tym roku już za późno, ale na przyszły sezon na pewno. Pięknie Ci wszystko kwitnie.


Fajnie Basiu, ze zajrzałaś do mnie, no i na jakis czas mam spokoj ze śmieceniem. Juz byla tak duża, ze firma obcinała bo mój M ociac to nie problem tylko co z tymi galeziami zrobic, a tak zaraz przemielą taka olbrzymią maszyna, pozamiatają

Teraz u mnie róże króluje, bede zamęczac nimi zanim kwitna.








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:06, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
Czasem tak jest, że mamy wiedzę, stosujemy się do niej, a i tak coś nie zadziała tak jak trzeba. Widzę, że inne nie zawiodły i ślicznie kwitną.


Oj masz racje, ciągle się uczymy. Róże niektore wymroziło ale te inne kwitną jak szalone, nawet niczym nie pryskalam no i dobrze, bo nie lubie zadnej chemii stosowac.

To Bajazzo ZJAWISKOWA, kwiaty niektore jak głowy i obsypana, ze miejscami listków nie widać.




To NN kwiaty olbrzybie, pachnie











____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:18, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ewsyg napisał(a)
Danusiu, z Twojego ogrodu bije taki spokój zapewne lubisz spędzać czas w altanie


Oj tak, bardzo lubimy, teraz znowu zaczniemy imprezowo-grilowo się w koncu spotykać, i lubie tam przysiac i popatrzec bo wokol ciagle sie cos zmienia no i posłuchać ptaszków. Nawet w te upały fajnie tam sie siedzi bo duzo zieleni to jest czym oddychac Kiedys miałam jeszcze fontanne i bardzo mi jej brakuje, musze sobie sprawić jakieś ciurkadełko





Powojniki nie bylo kied ich pokazac a kilka juz przekwitło


____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:22, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632




____________________
Liliowo i kolorowo:)
greg66 14:33, 21 cze 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Wnusie zaraz babcie przegonią. Uuu ale róże myślę u siebie bo mam takie odmiany małe i bez efektu a poszukać muszę takich byków. Też już zaszczepiony jestem, no fajnie byłoby się spotkać
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
danuta_szwajcer 14:34, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:45, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
greg66 napisał(a)
Wnusie zaraz babcie przegonią. Uuu ale róże myślę u siebie bo mam takie odmiany małe i bez efektu a poszukać muszę takich byków. Też już zaszczepiony jestem, no fajnie byłoby się spotkać


Chętnie Ci doradze, gdzie kupic i co, żeby był efekt

Na tych fotkach to w wiekszosci to każda inna róża ,tyle tego Nawet tych mniejszych nie pokazuje. Obawiam sie jednak tej pogody, zeby nie poniszczyło, fajnie by udalo Ci sie zobaczyc






Jasminy tez kwitną a jak pachną







____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:52, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632


____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 20:20, 21 cze 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Danusiu to wyjątkowy sezon dla róż
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies