Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 14:09, 21 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia i Witek rozprawiali na instalatorskie tematy



Leżing, smażing



i piękna Ela z nami była

____________________
eVka 14:11, 21 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Caradonny, kolejny raz stwierdzam, że na bank je kupię





Piękna ławka, piękne palenisko i piękna Kasia

____________________
ElzbietaFranka 14:57, 21 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Effka dzięki za fascynacje mną. Irenka pokazała moje podgardla daj spokój,ale ty wiesz że w rzeczywistości taka nie jestem. Mam p.... Na tym tle.

Co prawda już niektóre fotki się powtarzają, ale wysyłam jeszcze. Muszę skopiować wieczorem z telefonu na komputer stacjonarny przez blutufa się mieli i mieli.






Ewa się ciągle śmieje, widać że to organizatorka. Bardzo miła. Było bardzo mało czasu aby porozmawiać więcej, ale może się kiedyś uda na dłuższe spotkanie. Upały też bardzo nam doskwierał na szczęście wiatr się ruszył i później upał nie był tak odczuwalny
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Martka 15:38, 21 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ewo, nastrój Waszej wycieczki udziela się wszystkim Świetnie, że wszystko się udało. Przypki są niepowtarzalnym miejscem już teraz, a wiele nas jeszcze z pewnością zaskoczy Jakie roślinki nabyłaś u Danusi?
eVka 17:18, 21 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Martka napisał(a)
Ewo, nastrój Waszej wycieczki udziela się wszystkim Świetnie, że wszystko się udało. Przypki są niepowtarzalnym miejscem już teraz, a wiele nas jeszcze z pewnością zaskoczy Jakie roślinki nabyłaś u Danusi?

Super było Kupiłam czyśćce Humello i szałwie ale niestety nie pamiętam nazwy...
____________________
eVka 17:22, 21 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
ElzbietaFranka napisał(a)
Effka dzięki za fascynacje mną. Irenka pokazała moje podgardla daj spokój,ale ty wiesz że w rzeczywistości taka nie jestem. Mam p.... Na tym tle.

Co prawda już niektóre fotki się powtarzają, ale wysyłam jeszcze. Muszę skopiować wieczorem z telefonu na komputer stacjonarny przez blutufa się mieli i mieli.






Ewa się ciągle śmieje, widać że to organizatorka. Bardzo miła. Było bardzo mało czasu aby porozmawiać więcej, ale może się kiedyś uda na dłuższe spotkanie. Upały też bardzo nam doskwierał na szczęście wiatr się ruszył i później upał nie był tak odczuwalny

Matko, jakie zdjęcia, czas na dietę ścisłą, jednak plus 20 kg to masakra...
Z drugiej strony wiadomo, że każda kobieta postrzega się negatywnie na zdjęciach, taka nasza natura... Elu, jesteś śliczna, naprawdę. Chciałabym się tak super trzymać jak będę w Twoim wieku!
Ciekawa jestem Twoich fotek!
Jeszcze raz dzięki kochana
____________________
oliwka 18:13, 21 cze 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Ewa, już tyle zostało napisane, że pozostaje mi tylko potwierdzić, że normalne nie jesteśmy. To był bardzo fajny wyjazd.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Wiolka5_7 20:42, 21 cze 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Piękna relacja i piękne dziewczyny ogród zachwycający na kazdym kroku,
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nowa12 21:18, 21 cze 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale zazdroszczę. Mega wycieczka. I jeszcze trawnik zielony mimo upałów .
Ale i tak pewnie gorąco było. Super ekipa .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magleska 21:47, 21 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Zazdroszczę Wam

ale następnym razem się uda spotkać

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies