Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek podwórkowy 23:48, 20 cze 2021


Dołączył: 25 gru 2015
Posty: 180
Do góry
34 m2 zaogródka po 7 latach



Ogród Małej Mi 2017 23:44, 20 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Monia81 napisał(a)
I ja przyszłam piwoniowy szał obejrzeć. Cudne ja w tym roku kolejną kupiłam i coś czuję że na tym się nie skończy

Mnie trzyma brak miejsca

Ogród Małej Mi 2017 23:43, 20 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie Aniu do wygrzebania daleko, jeszcze nawet szacować nie byli szkody Nerwa mam na nich jak diabli bo mi straty generują i musze na to patrzeć, a niewiele moge zrobić póki co.

Hania ma rację wiele zależy od wody w ubiegłym sezonie, ale nie tylko z kwitnieniem roślin. Ze trzy sezony temu brałam od Ciebie sadzonkę akanta, przez dwa sezony suszy go nie było, myślałam, że po pierwszej zimie wymarzł, a teraz po mokrej jesieni i wiośnie nieśmiało pokazuje listeczki, aż się zastanawiałam co ja to mam. Tak samo czosnki Krzysztofa dwa lata ich nie było, pojawiły się znów.

Akanty sieją sie jak głupie i.. rosną u mnie bez problemów. Jak i dzwonki Poszarskiego

Trzymaj sie.. wygrzebuj się z błota..




Migawki z ogródka 23:41, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
A na dobranoc objawy mojej choroby umysłowej...
Ogród Małej Mi 2017 23:39, 20 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Anda napisał(a)
Piwoniowy szal Albo lepiej - szal kwiatowy


Szał piwoniowy się kończy, zaczyna różany..



Ogród z koroną w tle 23:39, 20 cze 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Do góry
I jeszcze na dobranoc, dzisiejsza wersja trzcinnika KF - zmierzyłam dziś wzrost - 160cm

Ogród Małej Mi 2017 23:37, 20 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Alija napisał(a)
Ależ pięknie wszystko kwitnie, jak w ogrodzie botanicznym. Wszystkim się zachwycam.
Oglądając zdjęcia przypomniałam sobie o moim tulipanowcu, nie wiem czy w tym roku kwitnie???
Pozdrawiam!

Ty myślisz by zakwitł, a ja myślę jak ograniczyć .. padło hasło nawet wyciąć.. ale szkoda. Jest ogromny, kwitnący i śmiecący, cień na pół ogrodu. Oczko wodę ma brzydką, bo się sypie do wody. Ładny ale już kłopotliwy.



Ogród zarasta
Sezon 2017 u Hanusi 23:36, 20 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7842
Do góry
Elisko, dobrze, że masz wyrękę w niektórych pracach ogrodowych. Ja mam wiele prac do zrobienia i nie wiem kiedy do tego się zabiorę. Chciałoby się normalnego lata bez takiego upału. Ale można sobie chcieć. Na razie w ogrodzie skupiam się na podlewaniu. Dziś jak na złość odpadł wąż od zraszacza, Już nie chciało mi się szukać nowej obejmy w walizeczce. Podlewałam z "gołego węża".

Ale to nie robota, Mus naprawę wykonać. Może się ochłodzi. to będzie lżej przy wszystkich pracach.



Miłego tygodnia.
Migawki z ogródka 23:35, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Ogród Małej Mi 2017 23:32, 20 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Kwiaty moich piwonii dosłownie uschły. Teraz trzeba solidnie lać, a tu nie ma czym.

Następna moja wizyta w ogrodzie, będzie czyszczeniem piwoniowej rabaty. Trzeba pościnać wszystkie pozostałości po kwiatach, i solidnie podlać, może jakiś deszcz jeszcze pomoże? Twoja rabata z dzwonkami jest obłędna! Moje dzwonki łażą po ogrodzie, ale widzę, że skomasowane wyglądają super!


Haniu, u mnie też łażą Ale uwielbiam te niebieskości i zmuszam do życia w stadzie . Jeszcze czekam na róże, zarzucę tu jeszcze kilka obrazków .. o tej porze to najpiękniejsza rabata, a potem denerwuje
Dzwonki jak naparstnice .. lubią rosnąć gdzie one chcą I lubię je za tę nienależność


Migawki z ogródka 23:30, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Ogród Małej Mi 2017 23:28, 20 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Iwonka napisał(a)
Aniu oglądam na bieżąco, na pisiu sił brak. Ależ ci się ogród rozrósł. Śliczny. Ale wnuki piękniejsze Fajne chłopaki!
Bodziszek biały dobrze zdiagnozowałaś, to żałobny Album. Powiedz mi, jak w nogach wygląda? Jest gęsty czy nie? Chcę zakryć usychające tulipany. Mam tego bodziszka, wielosił błękitny i tiarellę. Nie wiem co posadzić?
Wiesz, że Pszczółki peonię mam i ja W zeszłym sezonie Sylwia mi dała. A bodziszek niski różowawy od Abiko a w sumie pierwotnie podobno od ciebie Taka to moc forum. Ściskam.

U mnie on łapie mączniaka, i robi się brzydki. Ale tak do końca czerwca jest spoko. Wielosił też jest ładny krótko i chyba jego urok jak jest taki nie zaśmiecony tulipanami.
Tiarella jest niska jak na zakrycie tulipanów

Z tych trzech chyba jednak wybrałabym bodziszka. Chociaż jak będzie zachowywać sie tak jak u mnie to potem masz łysko na rabacie. Po przycięciu odrasta zielonym

I pożegnanie piwonii.. nawet nie zdążyłam wszystkich sfotografować.



Migawki z ogródka 23:26, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Ogród w Klein Kottorz 23:26, 20 cze 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4757
Do góry
Róże i reszta











Migawki z ogródka 23:23, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Migawki z ogródka 23:21, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Ogród Małej Mi 2017 23:19, 20 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Masz piękną kolekcję piwonii, zachwycam się nimi i całą resztą.


To już ostatnie podrygi, upał przyspieszył ich żywot




Ogród Małej Mi 2017 23:18, 20 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Zaglądającym obrazki na dobranoc




Migawki z ogródka 23:16, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Lykkefund i Veilchenblau...
Migawki z ogródka 23:13, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13822
Do góry
Czereśnia opanowana przez Gislaine, Perennial Blush, montanę Elizabeth i szpaki
Pod czereśnią...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies