Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 14:00, 21 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Na pierwszym zdjęciu udało mi się ująć koniki pasące się po sąsiedzku
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 13:55, 21 cze 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
MiluniaB napisał(a)




to jest najpiekniejsze w odrodnictwie, w ciagu doslownie jednego sezonu jest masakra a potem takie cudne widoki
Liliowo i kolorowo:) 13:52, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
marba napisał(a)

Danusiu, świetnie prezentują się te ogłowione wierzby. Będę musiała swoje też tak potraktować. W tym roku już za późno, ale na przyszły sezon na pewno. Pięknie Ci wszystko kwitnie.


Fajnie Basiu, ze zajrzałaś do mnie, no i na jakis czas mam spokoj ze śmieceniem. Juz byla tak duża, ze firma obcinała bo mój M ociac to nie problem tylko co z tymi galeziami zrobic, a tak zaraz przemielą taka olbrzymią maszyna, pozamiatają

Teraz u mnie róże króluje, bede zamęczac nimi zanim kwitna.








Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 13:51, 21 cze 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Dorii napisał(a)
Przechowalnik w tą i z powrotem. Coraz dłuższya robi się kolejny odcinek.

Dorii a co to za różowe kwiatki w prawym dolnym rogu?
Busz tam masz, nie widać, że to przechowalnik, fajnie gęsto

Piękna łąka, jakoś ostatnio nigdzie nie chodzę...
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 13:50, 21 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
I różne takie
Migawki z ogródka 13:48, 21 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Psi gorąco...
Sezon 2017 u Hanusi 13:46, 21 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Wiosna nas pożegnała bez wstydu.
Chociaż miała nijakie początki dzieła.
Zostawiła kwiecie, temperaturę,
Lato ma skończyć to co zaczęła.

Wszystko więc w normie
w naszej przyrodzie,
Po kolei, jak zwykle,
wbrew wszelkiej modzie.
Jest czas na siewy,
jest czas na zbiory.
Poprawcie kochani
swoje humory.
Cieszcie się życiem!
Sobótkę mamy!
W Kruklandii 13:44, 21 cze 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Ninetta z bliska
Oczywiście kolor zupełnie inny :/







Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 13:42, 21 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Przechowalnik w tą i z powrotem. Coraz dłuższya robi się kolejny odcinek.
Liliowo i kolorowo:) 13:41, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
greg66 napisał(a)
Krzewuszki u mnie tez zaczynaja. Porównywałem zdjęcia z zeszłego roku wyszło m-c do tyłu. A krzewuszkę mam żółtą


Ale teraz to chyba wszystko nadgoniło, oby tylko spokojnie burze przeszły. Musimy sie jakos umowic ale ciagle u mnie cos....
Krzewuszki miałam wyjątkowo obsypane kwieciem a teraz już róże....
Pozdrawiam
Ta dopiero się rozkręca, o matko jaka u mnie ogromna a ile ma pąków.












Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 13:39, 21 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Caradonny pod klonem jeszcze nieduże, w zeszłym roku kupiłam sześć sadzonek i z każdej zrobiłam dwie.
Czosnki kończą ale w zamian zaczynają lilię Easy Waltz.
Szkoda tylko że stipy w zamian wygnitych, trochę za późno przesadzałam i jeszcze nie wyglądają jak powinny. Nie wszystkie też przeżyły przeprowadzkę.
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 13:37, 21 cze 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
MiluniaB napisał(a)
Tak wygląda w całości. Z boku pompa ciepła.

kopara mi opadła! Sztos
Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko 13:33, 21 cze 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
MiluniaB napisał(a)
Zostały jeszcze tylko róże. Zapączkowane, duże krzewy, średnie i małe. Za chwilę miały zacząć kwitnienie. Żal mi ich było ruszać. Mąż mówił zetnij przed przesadzeniem, ale ja miałam ochotę widzieć już je kwitnące w nowym miejscu.
Wyzwaniem było przesadzenie największych krzewów, ale się namęczyliśmy.
Kolce nieźle dały nam popalić.

Przesadziliśmy 22 krzewy. Wszystkie poszły na trzecią trójkątną rabatę łączącą się z tarasem.
Tam będzie różanka - burza kolorów

Róże z zafoliowanymi karteczkami z nazwą odmiany, przypięte trytkami do pędów.





szacun za tą akcje ale różanka wyszla pewnie cudna
Lece dalej
Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 13:33, 21 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
Szałwia z miskantami. Z tego gąszczu muszę uratować trzcinniki avalanche i overdam, zupełnie ich nie widać choć wczesną wiosną robią robotę. W przyszłym roku znajdę im leprze miejsce. Zostawię tylko karl foster, rozmiarem tam pasują. Sądząc nie wiedziałam że są tam trzy odmiany.
Miskanty też trzeba będzie ograniczyć. Moje własne, wychodowane od ziarenka więc każdy inny.
Liliowo i kolorowo:) 13:32, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Gosialuk napisał(a)
Piękne rodki i azalie. A ta roślina wygląda na żywokost. U mnie dziko rośnie.


bardzo dziekuje za rozpoznanie, teraz będe wiedziec co to
Z powodu upałow to wszystko w oczach rozkwita i tyle tego kwiecia teraz jest.









Liliowo i kolorowo:) 13:26, 21 cze 2021


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
No i mam znowu tyły, moze kiedys pokaze jeszcze jak pięknie kwitły inne rodki i azalie, krzewuszki, orliki, ciągle gonie czas, miałam też wnusie po dluzszej przerwie z powodu pandemii ale my juz zaszczepieni to czuję się bezpiecznie no i trzeba cieszyc sie kazdym dniem. Moje wnusie mnie już powoli gonią








Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę 13:23, 21 cze 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Do góry
A to już moja łączka, chabry niestety nie chcą współpracować. Za to mam len
Nowocześnie z różAnką :D 13:17, 21 cze 2021


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Hej, ale miło ze pamietacie jeszcze o mnie
Tropikalne upały nas nawiedziły, trawnik w oplakanym stanie, irysy szybko przekwitly..ech co za rok
Kilka obrazków
Migawki z ogródka 13:11, 21 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Jola, busz prawdziwy. Porosło wszystko bez ładu i składu.

Tar powojniki uwielbiam, muszę im tylko lepsze podpory wykombinować, te które mam, podwyższyć. I ema trochę pogonić, niech zacznie robić te obiecane.

Kasia, no może i będzie dobrze, kiedyś.

Juzia, nie ma co na razie pokazywać. Wszystko w trakcie. A ja leżę i patrzę sobie o tak:
RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :) 12:52, 21 cze 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Orlaja pięknie wygląda w takiej masie, nie potrafię oddać jej piękna





Czosnki Globemaster, kwitną długo.

BENJAMIN BRITTEN- Trudny do oddania kolor, Jeden kwiat mi się udało, to się chwalę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies