Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z koroną w tle 23:39, 20 cze 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Do góry
I jeszcze na dobranoc, dzisiejsza wersja trzcinnika KF - zmierzyłam dziś wzrost - 160cm

Ogród Małej Mi 2017 23:37, 20 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Alija napisał(a)
Ależ pięknie wszystko kwitnie, jak w ogrodzie botanicznym. Wszystkim się zachwycam.
Oglądając zdjęcia przypomniałam sobie o moim tulipanowcu, nie wiem czy w tym roku kwitnie???
Pozdrawiam!

Ty myślisz by zakwitł, a ja myślę jak ograniczyć .. padło hasło nawet wyciąć.. ale szkoda. Jest ogromny, kwitnący i śmiecący, cień na pół ogrodu. Oczko wodę ma brzydką, bo się sypie do wody. Ładny ale już kłopotliwy.



Ogród zarasta
Sezon 2017 u Hanusi 23:36, 20 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Elisko, dobrze, że masz wyrękę w niektórych pracach ogrodowych. Ja mam wiele prac do zrobienia i nie wiem kiedy do tego się zabiorę. Chciałoby się normalnego lata bez takiego upału. Ale można sobie chcieć. Na razie w ogrodzie skupiam się na podlewaniu. Dziś jak na złość odpadł wąż od zraszacza, Już nie chciało mi się szukać nowej obejmy w walizeczce. Podlewałam z "gołego węża".

Ale to nie robota, Mus naprawę wykonać. Może się ochłodzi. to będzie lżej przy wszystkich pracach.



Miłego tygodnia.
Migawki z ogródka 23:35, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Ogród Małej Mi 2017 23:32, 20 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Kwiaty moich piwonii dosłownie uschły. Teraz trzeba solidnie lać, a tu nie ma czym.

Następna moja wizyta w ogrodzie, będzie czyszczeniem piwoniowej rabaty. Trzeba pościnać wszystkie pozostałości po kwiatach, i solidnie podlać, może jakiś deszcz jeszcze pomoże? Twoja rabata z dzwonkami jest obłędna! Moje dzwonki łażą po ogrodzie, ale widzę, że skomasowane wyglądają super!


Haniu, u mnie też łażą Ale uwielbiam te niebieskości i zmuszam do życia w stadzie . Jeszcze czekam na róże, zarzucę tu jeszcze kilka obrazków .. o tej porze to najpiękniejsza rabata, a potem denerwuje
Dzwonki jak naparstnice .. lubią rosnąć gdzie one chcą I lubię je za tę nienależność


Migawki z ogródka 23:30, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Ogród Małej Mi 2017 23:28, 20 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Iwonka napisał(a)
Aniu oglądam na bieżąco, na pisiu sił brak. Ależ ci się ogród rozrósł. Śliczny. Ale wnuki piękniejsze Fajne chłopaki!
Bodziszek biały dobrze zdiagnozowałaś, to żałobny Album. Powiedz mi, jak w nogach wygląda? Jest gęsty czy nie? Chcę zakryć usychające tulipany. Mam tego bodziszka, wielosił błękitny i tiarellę. Nie wiem co posadzić?
Wiesz, że Pszczółki peonię mam i ja W zeszłym sezonie Sylwia mi dała. A bodziszek niski różowawy od Abiko a w sumie pierwotnie podobno od ciebie Taka to moc forum. Ściskam.

U mnie on łapie mączniaka, i robi się brzydki. Ale tak do końca czerwca jest spoko. Wielosił też jest ładny krótko i chyba jego urok jak jest taki nie zaśmiecony tulipanami.
Tiarella jest niska jak na zakrycie tulipanów

Z tych trzech chyba jednak wybrałabym bodziszka. Chociaż jak będzie zachowywać sie tak jak u mnie to potem masz łysko na rabacie. Po przycięciu odrasta zielonym

I pożegnanie piwonii.. nawet nie zdążyłam wszystkich sfotografować.



Migawki z ogródka 23:26, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Ogród w Klein Kottorz 23:26, 20 cze 2021


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry
Róże i reszta











Migawki z ogródka 23:23, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Migawki z ogródka 23:21, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Ogród Małej Mi 2017 23:19, 20 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Masz piękną kolekcję piwonii, zachwycam się nimi i całą resztą.


To już ostatnie podrygi, upał przyspieszył ich żywot




Ogród Małej Mi 2017 23:18, 20 cze 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Zaglądającym obrazki na dobranoc




Migawki z ogródka 23:16, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Lykkefund i Veilchenblau...
Migawki z ogródka 23:13, 20 cze 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 13823
Do góry
Czereśnia opanowana przez Gislaine, Perennial Blush, montanę Elizabeth i szpaki
Pod czereśnią...
Sezon 2017 u Hanusi 23:07, 20 cze 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Basiu, Bożenko, miło Was widzieć. Zwłaszcza, że takich co mają coś z ogrodowizny oprócz kwiatków, niewielu się ogłasza.

Część mam w doniczkach, część w glebie. A jakie plony będą, będzie widać za miesiąc mniej więcej. Ale przez ten czas trzeba dbać, Potem jak już zawiązki są, to tylko czekać, aż urosną i zmienią kolor.

Życzę Wam dorodnych egzemplaży.
Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 23:04, 20 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
zawitka napisał(a)
Clematis uratowany w A od zagłady posadzony w zeszłym roku zginął a w tym taki piękny. no i w duecie z różą


Rzeczywiście ładny powojnik
Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 23:04, 20 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
zawitka napisał(a)



Nareszcie kwitnie .Mam też derenia takiego z nasionka rosnie i przesadzę zobaczę co będzie --czy taki sam ??????


Śliczny ten deren różowy, jaki to ? A jak robinia ci rosnie ? Ta od Gosi
Ogród z fortepianem 23:04, 20 cze 2021


Dołączył: 08 lis 2016
Posty: 594
Do góry
Jeszcze Ambasadora warto zapisać, kwitnie dłużej niż globemaster, ma intensywniejszy kolor i szlachetniej wyglada a kula niewiele mniejsza

Ma bardzo mocno zbite kwiatki co dodaje mu szlachetności
Ambasador

Z tego samego dnia globemaster kończący już kwitnienie


A teraz cukiereczek - martagony dają popis



I mutanty apricot fudge- bardzo się rozrastają i mnożą



I rojniki w misce - nie wiedziałam, ze tak Ładnie kwitną
Ogród z koroną w tle 22:58, 20 cze 2021


Dołączył: 05 wrz 2019
Posty: 276
Do góry
Rabatka brzozowo stipowa... nie było mnie w maju więc jeszcze foto z tulipsami jedno no może dwa - bo te tulipsy to jakoś mi się tak spodobały...

maj 2021

Tulipsom mówimy "bye" a witamy czosneczki... No uwielbiam to zestawienie...
Brzozy, stipy, bukszpany, cisy (na wszelki wypadek gdyby buxy padły, czosneczki, i jeżówka Vintage Wine
Jak narazie wszystko zgodnie z planem - przekwitły tlupanki, zaczynają czosneczki i liczę, że jeżówka da czadu jak już czosnek padnie... no zobaczymy..
czerwiec 2021...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies